Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Blog

Použití japonských posuvných stěn

Použití japonských posuvných stěn

Japonské posuvné stěny, známé také jako Shoji, mají dlouhou a bohatou historii. Původně vyvinuté ve starověkém Japonsku, tyto stěny byly nejen funkční, ale také esteticky atraktivní, a to díky své schopnosti rozdělit prostory a propouštět světlo. V dnešní době jsou japonské posuvné stěny přetvářeny a adaptovány pro moderní interiéry, přičemž si zachovávají svůj tradiční půvab. 

Jak vybrat garnýže

Jak vybrat garnýže

Při zařizování domova často klade důraz na nábytek, barvy stěn a dekorace, avšak jeden klíčový prvek interiéru je často opomíjen: garnýže. Nejsou jen praktickým doplňkem, ale hrají zásadní roli v celkovém vzhledu a funkčnosti vašich záclon a závěsů. Výběr může výrazně ovlivnit estetiku a atmosféru místnosti. Jak vybrat ideální garnýže pro vaše potřeby, ať  už hledáte kovové garnýže, dřevěné garnýže, nebo specifické typy, jako jsou do stropu, dvouřadé, jednořadé nebo kolejnicové? Pokud hledáte garnýže na záclony s montáží, jste na správném místě. Invence.net nabízí široký sortiment možností, které vyhoví jakémukoli stylu a potřebě.

Žaluzie bez vrtání

Žaluzie bez vrtání

Žaluzie bez vrtání představují inovativní a esteticky přitažlivé řešení pro vnitřní prostory. Lze je snadno instalovat bez potřeby vrtání do stěn nebo oken, což je činí ideální volbou pro nájemníky, studenty nebo ty, kteří hledají rychlou a nenáročnou změnu interiéru.

Chytré rolety na okna

Chytré rolety na okna

Moderní SMART rolety představují inovativní chytré řešení pro ty, kdo hledají efektivní a estetické způsoby, jak regulovat světlo ve svých domovech či kancelářích. Tato technologie nabízí řadu výhod a je ideální volbou nejen pro nadšence moderních vymožeností ovládaných přes internet.

Elektrické rolety

Elektrické rolety

Již od roku 2008 poskytujeme zákazníkům kvalitní elektrické rolety na okna i dveře. Naše produkty jsou výsledkem spolupráce s předními designéry a architekty, kteří se zaměřují na dokonalý vzhled a funkčnost. Vytvoříme je přesně podle vašich představ a potřeb.

Rolety bez vrtání

Rolety bez vrtání

Moderní rolety bez vrtání představují inovativní řešení pro ty, kdo hledají efektivní a estetické způsoby, jak regulovat světlo ve svých domovech či kancelářích, aniž by museli vrtat do stěn nebo oken. Tato technologie nabízí řadu výhod a je ideální volbou pro nájemníky, studenty nebo pro ty, kteří preferují snadnou instalaci a minimální zásahy do interiéru.

Rolety na dálkové ovládání

Rolety na dálkové ovládání

Již od roku 2008 poskytujeme našim zákazníkům kvalitní rolety na dálkové ovládání. Naše produkty jsou výsledkem spolupráce s předními designéry a architekty, kteří se zaměřují na dokonalý vzhled a funkčnost. Vytvoříme je přesně podle vašich představ a potřeb.

Jak změřit rolety den a noc

Jak změřit rolety den a noc

Při výběru rozměrů rolet den a noc je důležité vzít v potaz nejen velikost okna, ale také způsob montáže rolet. Mohou být instalovány různými způsoby.

Jak změřit rolety

Jak změřit rolety

Pokud chcete mít rolety, které dokonale padnou a budou plnit svůj účel, je důležité je správně změřit. V tomto praktickém návodu vám ukážeme, jak správně změřit okno pro rolety a co při tom měření zohlednit.

Montáž záclonových kolejnic

Montáž záclonových kolejnic

Záclona a závěs patří k nejrozšířenějšímu doplňku oken. Dotváří a výrazně ovlivňuje celkový design interiéru. Proto se neustále vyvíjejí a modernizují také záclonové kolejnice, pojezdy nebo garnýže. Podívejte se na montáž se stropními klipy nebo držáky, případně stěnovými držáky. Pojezdy umíme ohýbat do oblouku i po libovolné křivce podle šablony.

Praní duette žaluzií

Praní duette žaluzií

Duette je vhodný na jakákoliv okna nebo prosklené plochy. Komorová látka vám zabrání pronikání tepla do místnosti. Profily a technika vašeho Duette jsou bezúdržbové.

Praní plisé žaluzií

Praní plisé žaluzií

Plisé žaluzie jsou populární prvek zastínění bez vrtání na okna. Vyznačují se snadnou instalací i demontáž (např. při mytí okna), obsluhou i údržbou. Profily a technika vašeho Plisé jsou bezúdržbové.

Japonské posuvné stěny - montáž

Japonské posuvné stěny - montáž

Japonská stěna zcela splňuje nároky na moderní řešení interiéru. Tento moderní posuvný styl zastínění interiéru se v nových domech a bytech přímo nabízí. Montáž není obtížná.

Římské rolety - údržba a čištění

Římské rolety - údržba a čištění

Profily a technika římské rolety jsou bezúdržbové. Díky antistatické úpravě mnoho látek odpuzuje prach a nabízí tak optimální užitnou hodnotu. V případě potřeby lze římské rolety prát. Aby Vám zdobily okna a přinášely radost co nejdéle, dodržujte prosím uvedené pokyny pro péči.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu se dají snadno nasadit na okna pomocí otočných klipů. U těchto sítí se nijak nepoškodí okenní rám. Na větší plochy nebo otevírané dveře nabízíme sítě rolovací či dveřní. Rolovací síť lze montovat na rám okna i do ostění. Dveřní síť je proti rolovací velmi příjemná na ovládání a dá se samozřejmě na zimu velmi snadno sundat.

Screenové rolety

Screenové rolety

Screenové rolety jsou moderní, funkční a elegantní stínící systém. Hlavní předností screenových rolet je jejich termo-izolační vlastnost. Tato technika venkovního zastínění dokáže zastavit až 80% tepla, které by prošlo do místnosti a tím zcela nahradit klimatizaci.

Předokenní rolety

Předokenní rolety

Venkovní rolety, předokenní rolety, jsou stále velice oblíbený stínící a termoizolační systém na okna rodinných domů a bytůRolety se také často používají  jako ochrana větších prosklenných ploch jako jsou např. výlohy. Lamelové předokenní rolety - především hliníkové rolety s PUR pěnou, jsou dodatečnou tepelnou a zvukovou izolací všech oken.

Korbové markýzy

Korbové - košové markýzy se používají hlavně jako zastiňující technika pro krytí vchodů do restaurací, hotelů, obchodů a jiných zařízení. Tento typ markýz zajistí ochranu vchodu před přímým slunce i deštěm a také nahradí funkci reklamního poutače. Jde o kombinaci protisluneční clony s účinnou prostorovou reklamou za rozumnou cenu.

Markýzy pro zimní zahrady

Markýzy pro zimní zahrady

Markýzy pro zimní zahrady jsou velice účinné a oblíbené. Velmi dobře chrání interíiér před slunečním zářením a jeho přehříváním. Hliníková markýza se montuje nad skleněnou plochu a proto zadrží teplo ještě před jeho vniknutím do interiéru. Díky tomuto principu zastaví až 80% tepla, které by prošlo do místnosti a zcela tím nahradí klimatizaci.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie je moderní, praktická a cenově přijatelná alternativa venkovních předokenních roletNaklápěním lamel si můžete snadno regulovat prostup světla do interiéru. Zavřené lamely zaručí dokonalé soukromí. Dodáváme a instalujeme exteriérové žaluzie od předních evropských výrobců. Jsou určené zejména pro rodinné domy a byty. Mají však také široké uplatnění při zastínění hal, nemocnic, hypermarketů či reprezentativních prostor hotelů a kancelářských budov.

Odkryté, polokazetové a kazetové markýzy

Odkryté, polokazetové a kazetové markýzy

Výsuvná markýza je spojením designu a praktičnosti. Stabilita a pevnost ramen umožňují bezpečné vysunutí bez nutnosti dalších podpěr. Spolehlivě vás ochrání proti slunečním paprskům (markýzami eliminujete až 95 % slunečního záření a tepla) a díky kvalitním látkám s impregnací vytváří také účinnou ochranu proti vodě.

Lamelové pergoly

Lamelové pergoly

Pergoly jsou jedinečné stínící systémy, kde si můžete plynule naklápět hliníkové lamely a tím regulovat prostup světla na terasu či balkón. Úplným zavřením lamel získáte střechu odolnou vůči dešti a povětrnostím podmínkám. Cena se odvíjí od rozměrů (šířka, délka a výška), zastřešení, barvy konstrukce, osvětlení ...

Venkovní PVC rolety

Venkovní PVC rolety

 

PVC rolety jsou ideální stínící technika k bočnímu zakrytí pergol a restauračních předzahrádek. Stínícím materiálem je vysokogramážní PVC (600 g/m2 a více). V nabídce bývá k dispozici několik barevných odstínů a dokonce i PVC zcela průhledné.

Stěhování do nových prostor

Stěhování do nových prostor

Vážení zákazníci, 

rádi bychom Vás upozornili, že pro nás nadchází důležitý moment stěhování. Na ulici Roháčova pro Vás budeme naposledy 29. 6. 2018

V týdnu od 2. 7. do 6. 7. 2018 již bude stávající provozovna uzavřena a my budeme pilně pracovat na tom, abychom Vás přivítali v nových prostorách. A kdeže to bude?

Od pondělí 9. 7. 2018 se na Vás těšíme na nové adrese K Botiči 1439/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice. Omluvte prosím vzniklou prodlevu. Doufáme, že se na nás přijdete během července do nových prostor podívat. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v našem novém showroomu.

Vaše stínící technika Invence.net

Plisé žaluzie – stínící systém padnoucí do každého okna

Plisé žaluzie – stínící systém padnoucí do každého okna

Zařídit bydlení s sebou nese uskutečnění větších i menších rozhodnutí. Vybrat správné místo, dům nebo byt a vybavení nebývá otázkou pár dní, ale celých měsíců či let. Protože chceme k tvoření vašeho snu přispět, představíme vám postupně blíže jednotlivé stínící systémy, abyste objevili ten ideální právě pro vás. V dnešním článku se zaměříme na Plisé žaluzie, které přináší uživateli komfort jednoduchého užití a svojí univerzálností zaujmou všechny, kteří stále váhají, jaký stínící systém zvolit.

Plisé žaluzie si poradí s atypickými tvary oken a systém lze instalovat i bez vrtání. 

PowerView - ovládání rolet odkudkoli na světě i podle aktuálního počasí

PowerView - ovládání rolet odkudkoli na světě i podle aktuálního počasí

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdyby se atmosféra doma dokázala přizpůsobit počasí i aktuálním potřebám a aktivitám? Při cvičení jógy automaticky navodíte přítmí, probudí vás pohlazení slunečních paprsků a s příchodem večera si dopřejete soukromí a ochranu před zvědavými pohledy zvenčí. Seznamte se s novou dimenzí bydlení a poznejte bateriové rolety PowerView® s motorovým pohonem. Doba přináší stále vyšší uživatelský standard a požadavky na komfort a flexibilitu.

Systém PowerView® umožní jednoduše ovládat chytře rolety pomocí ovladače, tabletu či chytrého telefonu odkudkoli. Vzpomněli jste si v práci, že jste zapomněli zatáhnout rolety? Přihlaste se do aplikace a úkolujte stínící systémy na dálku z kteréhokoli místa na světě.