Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Žaluzie v provedení na míru

Okenní žaluzie jsou dnes využívány univerzálně. Pro úplné zatemnění, ale také jako ochranu soukromí a regulace světla v domě nebo bytě. Podle lamel rozlišujeme horizontální nebo vertikální žaluzie. Dále podle užitého materiálu na přírodní dřevěné žaluzie, látkové žaluzie nebo plastové žaluzie. Žaluzie dodáváme manuálně ovládané nebo jako elektrické žaluzie.

Oblibené jsou nyní zejména mimo tradičních žaluzií žaluzie den a noc (někdy rolety den a noc). Nabízí vysokou míru regulace světla v místnosti a nepřeberné množství barevných odstínů látek. Žaluzie jsou vhodné do komerčních prostor i k zastínění vašich domácností.

Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky.

Vnitřní žaluzie (interiérové)

Vnitřní žaluzie mohou být připevněny na strop, na zeď, do zasklívací lišty nebo stropního okna. Nabízíme nejen klasické hliníkové žaluzie, ale také moderní látkové Plisé žaluzie, komorové žaluzie Duette nebo luxusní dřevěné žaluzie pro plastová okna, dřevěná okna nebo hliníková.

Na vertikální žaluzie nabízíme vice jak 400 druhů designových látek. Žaluzie se dají ovládat manuálně pomocí řetízků, provázků a nebo tažením za spodní profil. Elektrický pohon žaluzií zajišťují 230 V nebo 24 V motory. 

Využijte možnost zpracování na různé druhy žaluzií nezávazné poptávky.

 

ŽALUZIE NA MÍRU NA JAKÉKOLIV OKNO

Veškeré naše nabízené produkty, a tedy i vnitřní interiérové žaluzie, vyrábíme na míru pro plastová okna, dřevěná (eurookna) i hliníková s milimetrovou přesností.

Realizujeme žaluzie nejen v Praze, ale také Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR.

Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky.

 

Ceník výroby a montáže žaluzií

Cena je u žaluzií kalkulována individuálně dle výběru techniky, přesného provedení stínění a použitých komponent. Termín dodání žaluzií je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky.

  • Jsme zde pro zákazníky již od roku 2008
  • Exkluzivní výroba i montáž žaluzií na míru
  • Spolupracujeme se známými designéry a architekty
  • Garance vysoké kvality výroby žaluzií a dlouhé životnosti
  • Stovky realizací interiérových žaluzií Praha i celá ČR
  • Záruka na naše okenní žaluzie je až 5 let
  • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis

Často kladené otázky

KOLIK LÁTEK MÁTE V NABÍDCE NA PLISÉ ŽALUZIE?

V nabídce máme cca 700 druhů látek různých barev, vzorů a průsvitností. Garantujeme 5letou stálobarevnost látek. Vzorníky si můžete prohlédnout i v našem showroomu v Praze.

 

JAK ZJISTÍM CENU OKENNÍ ŽALUZIE?

Zašlete nám požadované rozměry žaluzií a my vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Čím více požadavek upřesníte (zatemňující látka, motorový pohon, solární pohon...), tím přesnější bude naše nabídka.

 

LZE PLISÉ ŽALUZIE INSTALOVAT DO OKEN BEZ VRTÁNÍ?

Ano, nabízíme moderní systém STICK&CLICK, kde jsou plisé žaluzie uchycené na nalepovací lištu.

 

JAKÉ JSOU VÝHODY PLISÉ A DUETTE ŽALUZIÍ OPROTI HLINÍKOVÝM?

Na plisé žaluzii a duette žaluzii neusedá prach, jelikož je opatřená antistatickou úpravou. Žaluzie je mnohem více dekorativní. Na výběr máte z 700 druhů látek. Další výhodou je větší schopnost odrážení tepla díky reflexní vrstvě na zadní straně látky. Hliníkové lamely slouží spíše jako radiátor a lapač prachu, o estetické funkci nemluvě.

 

VYRÁBÍTE ŽALUZIE NA MÍRU NA JAKÉKOLIV OKNO?

Ano, veškerou naši stínící techniku, a tedy i moderní interiérové žaluzie, vyrábíme na míru s milimetrovou přesností. Stejně tak i žaluzie na okna montujeme. Pro bližší informace nás kontaktujte nebo nás navštivte v showroomu v Praze 10 Vršovicích.

 

LZE POMOCÍ PLISÉ ŽALUZIE NAHRADIT ZÁCLONU A ZÁVĚS?

Ano, díky provedení vnitřní plisé žaluzie se dvěmi látkami to lze.

 

JAKOU POSKYTUJETE ZÁRUKU NA ŽALUZIE?

Na žaluzie Plisé, Duette, dřevěné a vertikální žaluzie rakouského výrobce LEHA poskytujeme záruku 5 let. Venkovní žaluzie a vnitřní horizontální hliníkové žaluzie nabízíme s 2letou zárukou.

 

ZAJIŠŤUJETE SERVIS INSTALOVANÝCH ŽALUZIÍ?

Ano, servisujeme všechny námi dodané žaluzie v Praze i po celé ČR. Pro bližší informace nás kontaktujte nebo nás v Praze navštivte.

 

NABÍZÍTE I VNITŘNÍ ŽALUZIE NA MOTOROVÝ POHON?

Ano, máme pohonů pro interiérové žaluzie v nabídce hned několik.

Cena výroby a montáže stínících žaluzií

Cena je kalkulována individuálně dle přesného provedení rolet i užitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.