Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Látkové rolety i s možností pohonu

Látkové rolety jsou klasické rolety ze stálobarevných textilních látek, které zastíní váš interiér. Nabízíme vám více než 800 druhů roletových látek. Od průsvitných po zcela zatemňující látky s nepřeberným množstvím barev a vzorů.

 • Jsme zde pro Vás již od roku 2008
 • Spolupracujeme se známými designery a architekty
 • Exkluzivní výroba látkových rolet na míru
 • Možnost dodání rolet s naší nebo vaší montáží
 • Realizace montáží rolet Praha i celá ČR
 • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba stínící techniky na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis
 • látkové rolety montujeme do okenního výklenku, čelně na zeď, do stropu
 • možnost pohonu rolety na baterii nebo elektricky na 230V
 • zatemňovací textilní rolety jsou vhodné i do špaletových oken
 • také jako těžce vznětlivé látky vhodné do administrativních budov
 • vysoká odolnost, stálobarevnost a antistatická úprava látky
 • maximální rozměr okenní látkové rolety je u výroby a montáže 4 x 4 metry
 • snadná montáž a záruka až 5 let

 

Konstrukce a pohon | Uchycení látkových rolet | Videonávod

 

Co jsou látkové rolety?

Látkové rolety na okna s odkrytou konstrukcí jsou klasické rolety, které zastíní Váš interiér, zajistí soukromí či navodí příjemnou atmosféru. Vnitřní látkové rolety vyrábíme na míru s milimetrovou přesností. Nabízíme více než 800 druhů roletových látek, od průsvitných po zcela zatemňující (blackout), nepřeberné množství barev a vzorů. Vzorníky látek na vnitřní textilní rolety a roletky si můžete prohlédnout ZDE.

Cena látkové zatemňovací interiérové rolety se odvíjí od rozměrů (šířka a výška), požadované látky a zvolených komponentů (plastové nebo kovové konzole, kazeta, bateriový pohon, elektrický motorový pohon 230 V,...)

Osobité přizpůsobení potřebám Vašeho domova zajistí mnoho doplňků na přání. Namátkou jmenujme různé druhy designových horních konzolí a spodních zátěžových profilů ze dřeva, hliníku, chromu či nerezu, mnoho typů spodních volánů, ovládací řetízky z rozličných kovů nebo plastů a podobně.

Látkové rolety plní několik funkcí současně. Po zatáhnutí chrání před nežádoucím slunečním zářením, tepelně a zvukově izolují, zajistí Vaše soukromí. A v neposlední řadě získáte elegantní prvek interiéru. Nabízíme i speciální druhy látkových zatahovacích rolet kombinující funkci záclony a závěsu jako jsou Twinrolo nebo Silhouhette.

Cena výroby a montáže látkových rolet

Cena je kalkulována individuálně dle přesného provedení rolet i užitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.

 

Invence.net se zabývá od roku 2008 výrobou, prodejem a montáží stínící techniky v Praze i po celé ČR. Při návrhu konkrétního řešení na míru hledáme optimální systém stínění, který bude funkční a krásný s akcentem na dlouhou životnost.

 

Konstrukce a pohon rolet 

Interiérové rolety samozřejmě můžeme nabídnout též s klasickým pružinovým mechanismem či s elektrickým motorovým pohonem ať  již chytřena dálkové ovládání nebo tlačítko. V případě že nemáte přivedené k oknu napájecí kabely, můžeme Vám nabídnout typ látková roleta na bateriový pohon - roleta ENERO.

Konstrukce látkové rolety (do plastových oken, dřevěných oken i hliníkových) sestává z horní hliníkové toče různých průměrů v závislosti na celkovém rozměru rolety. Uvnitř tubusu je ukryta převodovka, kterou roztáčí u motorových variant 230 V nebo 24 V motor, popřípadě nízko napěťový u bateriového provedení ENERO.

U manuálních zatahovacích textilních rolet převodovku pohání nekonečný řetízek, jenž může být kovový, případně plastový. Strana ovládání (na které straně rolety visí řetízek) je volitelná. Řetízek může být vybaven designovým závažím.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich látkových rolet na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

látkové rolety ovládání

 

Uchycení ke stropu nebo stěně

Horní tubus s návinem látky je ke stěně či stropu uchycen pomocí konzolí. Nejčastěji se používají konzole kovové, buďto z leštěného hliníku nebo mosazi či chromu. Pokud se rozhodnete raději více investovat do designové látky (rozvinutá okenní roleta látková přitáhne nepoměrně více pozornosti, než doplňky), doporučujeme použít konzole z PVC. Mají stejnou užitnou hodnotu jako jejich kovové varianty, ale jsou cenově přijatelnější.

 

Designové konzole z oceli

Nově Vám můžeme nabídnout designové konzole z ušlechtilé oceli. Můžete si vybrat z několika povrchových úprav - např.: chrom, bronz, šampaňský elox, antik elox, šedohnědá elox, bílý a černý lak.

Konzole zatahovacích rolet se šroubují pomocí vrutů a hmoždinek nad okno do překladu nebo přímo do okenního výklenku, popřípadě do stropu či sádrokartónového podhledu. Návod na zaměření vnitřních látkových rolet do oken a i více technických informací naleznete ke stáhnutí.

látkové rolety uchycení

 

Další variantou je zatemňující kazetová roleta. U tohoto provedení se používá plně zatemňující látka, která nepropustí žádné světlo a textilní roleta je vedena ve vodících lištách. Lišty se šroubují do zdi po stranách okna nebo přímo do výklenku. Samotná roleta je v kovové schránce. Popsaný způsob montáže Vám zajistí 100% zatemnění interiéru.

Zatemňující rolety a roletky se používají v ložnicích, místnostech s domácím kinem, v průmyslu potom v laboratořích apod.

látkové rolety a lišty

 

Zakázkové uzpůsobení látkových rolet může spočívat též v jedinečném výběru spodních zakončení. Máte na výběr z několika designových zatěžovacích profilů, ať již z hliníku, kovu nebo dřeva. Do rustikálních interiérů nabízíme 15 druhů ozdobných volánů opatřených barevně vhodnou lemovkou. Volán může být navíc doplněn okrasnou tyčí se soustruženou koncovkou.

Rádi vás uvítáme v našem showroomu stínící techniky v Praze 10 - Vršovice.

spodní zátěžové profily látkových rolet

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich látkových rolet na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Videonávod

 

 

Výhody a možnosti našich látkových rolet:

 

 • látkové rolety na okna u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme

 • vnitřní textilní rolety a roletky si můžete prohlédnout na našem showroomu

 • prohlédněte si naše rozsáhlé vzorníky látek na rolety

 • vnitřní rolety montujeme do okenního výklenku, čelně na zeď, do stropu

 • možnost dodání hotového výrobku dle Vašeho zadání na dobírku (vlastní montáž)

 • vysoká odolnost, stálobarevnost a antistatická úprava roletové látky

 • snadná montáž, vhodné i k zastínění velkých prosklených ploch

Výroba látkových rolet na míru
Výroba látkových rolet na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na látkové rolety až 5 let
Záruka na látkové rolety až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Realizace montáže a servisu rolet

Montáže látkových rolet provádíme nejen v Praze a okolí, ale montujeme a servisujeme stínící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu rolet a termíny.

 

Podobné produkty k látkovým roletám: