Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Venkovní PVC rolety

 

PVC rolety jsou ideální stínící technika k bočnímu zakrytí pergol a restauračních předzahrádek. Stínícím materiálem je vysokogramážní PVC (600 g/m2 a více). V nabídce bývá k dispozici několik barevných odstínů a dokonce i PVC zcela průhledné.


Výroba rolet na míru
Výroba rolet na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na rolety až 5 let
Záruka na nabízené rolety až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Venkovní PVC rolety

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

  • Poskytujeme možnost dodání PVC rolet s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
  • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže venkovnách rolet po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich PVC rolet na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

Screenové rolety i PVC rolety můžete ovládat pomocí kliky, popruhu nebo elektromotorem pomocí vypínače nebo dálkového ovladače.

Rolety z PVC představují efektivní řešení pro boční zakrytí pergol a restauračních předzahrádek. Díky své vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům a schopnosti chránit intimní prostor před nežádoucími pohledy si získaly oblibu mezi majiteli domů i provozovateli restaurací. 

Důležité vlastnosti

PVC rolety jsou vyrobeny z polyvinylchloridu, materiálu známého svou odolností a dlouhodobou trvanlivostí. Tento materiál efektivně odolává UV záření, dešti, sněhu a extrémním teplotám, což zajišťuje, že rolety zůstanou ve vynikajícím stavu po mnoho let bez potřeby časté údržby.

Rolety mohou být ovládány manuálně pomocí kličky nebo motorizovaně, což zvyšuje jejich pohodlnost a uživatelský komfort. Instalace je obvykle rychlá a nenáročná, což umožňuje snadné nasazení na stávající konstrukce pergol nebo předzahrádek.

 

Výhody použití PVC rolet

Nabízí řadu výhod, které je činí ideální volbou pro boční zakrytí:

  • Ochrana proti počasí: Rolety účinně chrání před deštěm, větrem a přímým slunečním zářením, což umožňuje užívání venkovního prostoru v různých povětrnostních podmínkách.
  • Energetická efektivita: PVC materiál pomáhá izolovat prostor, což může vést k úspoře energie tím, že se sníží potřeba vytápění či chlazení.
  • Soukromí a bezpečnost: Poskytují vysokou míru soukromí a mohou bránit neoprávněnému vstupu, což je zvláště důležité pro restaurace a kavárny s venkovními sezeními.

 

Možnosti personalizace a designu

Jedním z hlavních přínosů PVC rolet je široká škála dostupných personalizačních možností. Zákazníci mohou vybírat z různých barev a vzorů, což umožňuje rolety přizpůsobit podle specifických estetických představ. Navíc, moderní designy rolet mohou doplnit a zvýraznit architektonický styl pergoly nebo exteriéru restaurace, což zvyšuje celkovou vizuální atraktivitu.

 

Jak vybrat správné PVC rolety

Při výběru PVC rolet je důležité zvážit:

  • Velikost a tvar: Změřte přesné rozměry místa, kde budou rolety instalovány, aby dokonale pasovaly.
  • Typ ovládání: Rozhodněte se, zda preferujete manuální nebo motorizované rolety podle vaší pohodlnosti a rozpočtu.
  • Estetické preference: Vyberte barvu a design, který nejlépe odpovídá vašemu stylu a okolnímu prostředí.

 

Pro další informace nebo objednávky na míru se neváhejte obrátit na odborníky, kteří vám pomohou najít ideální řešení pro vaše potřeby.

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.