Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Markýzy pro zimní zahrady

Markyzy pro zimni zahrady

Markýzy pro zimní zahrady jsou velice účinné a oblíbené. Velmi dobře chrání interíiér před slunečním zářením a jeho přehříváním. Hliníková markýza se montuje nad skleněnou plochu a proto zadrží teplo ještě před jeho vniknutím do interiéru. Díky tomuto principu zastaví až 80% tepla, které by prošlo do místnosti a zcela tím nahradí klimatizaci.


Cena markýzy se odvíjí od rozměrů (šířka, výška), použitého materiálu a typu ovládání (motorem na tlačítko nebo dálkovým ovladačem).

 

Konstrukce zahradních markýz

 

Konstrukce zahradní markýzy je tvořená horním extrudovaným hliníkovým boxem a vodícími lištami. Veškeré hliníkové části mohou být lakované do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku. Speciální motor se snímačem kroutícího momentu a systém pružin v předním profilu zajišťují dokonalé vypnutí látky i při velkých rozměrech.

 

Ovládání markýz

 

Markýzy pro zimní zahrady jsou ovládané výhradně motorem pomocí tlačítka nebo dálkového ovladače. Doporučujeme opatřit markýzu větrným čidlem, které dokáže markýzu stáhnout v případě velkého větru a zamezí tak jejímu poškození. Pro větší komfort Vám můžeme pro stínící techniku dodat čidlo sluneční nebo třeba časové hodiny.

 

Výhody a možnosti markýz pro zimní zahrady:

 

  • konstrukce markýzy je hliníková

  • konstrukce zahradní markýzy může být v jakékoliv barvě

  • pohon motorem, ovládání tlačítkem nebo dálkovým ovladačem

  • možnost připojení větrného čidla

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.