Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Markýzy pro zimní zahrady

Markyzy pro zimni zahrady

Markýzy pro zimní zahrady jsou velice účinné a oblíbené. Velmi dobře chrání interíiér před slunečním zářením a jeho přehříváním. Hliníková markýza se montuje nad skleněnou plochu a proto zadrží teplo ještě před jeho vniknutím do interiéru. Díky tomuto principu zastaví až 80% tepla, které by prošlo do místnosti a zcela tím nahradí klimatizaci.


Markýzy pro zimní zahrady jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly ochranu před sluncem, větrem a prachem, zatímco umožňují dostatečný průchod světla. Jsou ideální pro rozšíření obytného prostoru a mohou být využity během celého roku. Nabízí účinnou regulaci teploty a chrání interiér před UV zářením, což prodlužuje životnost nábytku a jiných prvků ve zimní zahradě.

 • Přizpůsobení na míru: Markýzy lze navrhnout přesně podle specifikací vaší zimní zahrady, což zajišťuje perfektní fit a funkčnost.
 • Instalace: Profesionální montáž zajistí, že markýza bude fungovat správně a bezpečně, což je zásadní pro její dlouhodobou udržitelnost a efektivitu.

Cena markýzy se odvíjí od rozměrů (šířka, výška), použitého materiálu a typu ovládání (motorem na tlačítko nebo dálkovým ovladačem).

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

 • Poskytujeme možnost dodání markýz s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
 • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže markýz po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich markýz pro zimní zahrady na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Konstrukce zahradních markýz

 

Konstrukce zahradní markýzy je tvořená horním extrudovaným hliníkovým boxem a vodícími lištami. Veškeré hliníkové části mohou být lakované do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku. Speciální motor se snímačem kroutícího momentu a systém pružin v předním profilu zajišťují dokonalé vypnutí látky i při velkých rozměrech.

Existuje několik typů zahradních markýz, které se mohou lišit materiálem, designem a mechanismem pohonu.

 • Vyjížděcí markýzy: Tyto markýzy jsou populární díky své flexibilitě a schopnosti poskytovat stín tam, kde je to potřeba.
 • Pevné markýzy: Jsou ideální pro stálou ochranu a mohou být esteticky přizpůsobeny architektuře zimní zahrady.
 • Automatizované markýzy: Nabízejí pohodlí automatického ovládání, které může být integrováno do systémů domácí automatizace.

Při výběru materiálů je důležité zvážit jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a schopnost udržet barvu a tvar po dlouhé období.

 • Tkaniny: Vysoce kvalitní syntetické tkaniny jako akryl nebo polyester jsou populární pro svou odolnost a snadnou údržbu.
 • Kovové konstrukce: Hliník a nerezová ocel jsou preferované pro svou pevnost a odolnost proti korozi.

Instalace markýz přináší řadu výhod, které zvyšují pohodlí, estetiku a funkčnost zimní zahrady.

Energetická účinnost: Markýzy mohou snížit potřebu klimatizace tím, že blokují přímé sluneční světlo a snižují teploty uvnitř. Ochrana soukromí: Poskytují soukromí bez toho, aby bylo nutné obětovat přirozené světlo. Zvýšení hodnoty nemovitosti: Dobře navržená a instalovaná markýza může zvýšit estetickou a užitnou hodnotu domu.

 

Ovládání markýz

 

Markýzy pro zimní zahrady jsou ovládané výhradně motorem pomocí tlačítka nebo dálkového ovladače. Doporučujeme opatřit markýzu větrným čidlem, které dokáže markýzu stáhnout v případě velkého větru a zamezí tak jejímu poškození. Pro větší komfort Vám můžeme pro stínící techniku dodat čidlo sluneční nebo třeba časové hodiny.

 

Výhody a možnosti markýz pro zimní zahrady:

 

 • konstrukce markýzy je hliníková

 • konstrukce zahradní markýzy může být v jakékoliv barvě

 • pohon motorem, ovládání tlačítkem nebo dálkovým ovladačem

 • možnost připojení větrného čidla

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.