Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Japonské posuvné stěny - montáž

Japonská stěna zcela splňuje nároky na moderní řešení interiéru. Tento moderní posuvný styl zastínění interiéru se v nových domech a bytech přímo nabízí. Montáž není obtížná.


Montáž japonské stěny na strop

 

Zajistěte (pomocí vyměření), aby byl stropní držák namontovaný souběžně se stěnou (body A a B) a profil tak šel bez problémů zacvaknout.

Doporučený odstup od stěny 3 mm.

Montáž japonské stěny na strop

Po zacvaknutí zafixujte profil o stropní držák pootočením zajišťovací páčky pomocí imbusového klíče.

 

Montáž japonské stěny na strop detail

 

Montáž japonské stěny na stěnu

 

Zajistěte (pomocí vyměření), aby byly stěnové držáky namontované vodorovně a profil tak šel bez problémů zacvaknout.

Doporučený počet stěnových držáků:

  • 100 cm až 150 cm - 2 držáky
  • 160 cm až 210 cm - 3 držáky
  • 220 cm až 290 cm - 4 držáky
  • 300 cm až 390 cm - 5 držáky
  • 400 cm až 470 cm - 6 držáky
  • 480 cm až 550 cm - 7 držáky
  • 560 cm až 630 cm - 8 držáky
  • 640 cm až 700 cm - 9 držáky

Montáž japonské stěny na stěnu detail

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

  • Poskytujeme možnost dodání japonských stěn s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
  • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže posuvných stěn po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich posuvných japonských stěn na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

PÉČE A ČIŠTĚNÍ

Profily japonské posuvné stěny a technika jsou bezúdržbové. Prach můžete opatrně okartáčovat měkkým kartáčem. U silnějšího znečištění lze také látku setřít vlhkým (ne kapajícím!) hadříkem (nedrhnout!). K navlhčení hadříku lze použít šetrný prací prostředek, rozpuštěný předem v maximálně 30°C teplé vodě.

 

Otázky a odpovědi k montážím:

 

Q: Jaký je styl japonské stěny a pro jaký typ interiéru je vhodná? A: Japonská stěna má moderní posuvný styl a je vhodná pro nové domy a byty.

Q: Jak probíhá montáž japonské stěny na strop? A: Při montáži na strop je důležité zajistit souběžnost stropního držáku se stěnou, doporučený odstup od stěny je 3 mm. Po zacvaknutí profilu se zafixuje o stropní držák pootočením zajišťovací páčky pomocí imbusového klíče.

Q: Jak probíhá montáž japonské stěny na stěnu? A: Při montáži na stěnu je důležité namontovat stěnové držáky vodorovně a zvolit správný počet držáků podle délky stěny.

Q: Jaká je doporučená péče a čištění japonské stěny? A: Profily japonské stěny jsou bezúdržbové a prach se dá odstranit měkkým kartáčem. Při silnějším znečištění se doporučuje použít vlhký hadřík s šetrným pracím prostředkem, ale nedrhnout.

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.