Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Japonské stěny panelové (posuvné stěny)

Japonská stěna se jako moderní styl posuvného panelového zastínění interiéru přímo nabízí. Při použití designových látek z naší kolekce se posuvné stěny stanou výraznou dominantou vašeho interiéru. Vhodné i pro zastínění velkých prosklených ploch. Ovládání zástěny je na výběr manuální i motorové.

 • Jsme zde pro Vás již od roku 2008
 • Spolupracujeme se známými designery a architekty
 • Garance kvality zpracování a dlouhé životnosti
 • Exkluzivní výroba i montáž posuvných stěn na míru
 • Realizace montáží japonských stěn Praha i celá ČR
 • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis
 • japonské stěny na míru instalujeme na strop popřípadě čelně na zeď
 • používáme nejkvalitnější pojezd na trhu
 • maximální rozměr panelu 120 x 300 cm
 • posuvné panely japonské stěny z různých látek lze libovolně kombinovat
 • designové provedeni F1 - leštěný hliník nebo nerez
 • záruka 5 let

 

Horní lišta stěny | Designové pojezdy | Stínící materiály | Videonávody

 

Co jsou japonské stěny?

Japonská stěna (známá i jako Shoji) zcela splňuje nároky na moderní řešení interiéru. Tento moderní styl zastínění interiéru se v nových domech a bytech přímo nabízí. Při použití designových látek z obsáhlé kolekce se japonské posuvné stěny stanou výraznou dominantou Vašeho interiéru. Systém posuvných panelů doporučujeme na zastínění velkých prosklených ploch (například HS portálů, prosklených stěn nebo okenních sestav) nebo k rozdělení místností.

Pomocí posuvné stěny lze také snadno rozdělit prostor, zakrýt kuchyňský kout, místo na spaní nebo pracovnu. Japonské stěny na okna (či do prostoru nebo například před skříň nebo jako posuvná stěna místo dveří) vyrábíme na míru dle Vašeho zadání nebo zaměření naším technikem.

Cena závěsné japonské stěny se odvíjí od rozměrů (celková šířka a výška zastíněné plochy), počtu panelů, použité látky (možnost kombinace více materiálů) a typu ovládání (manuální, motorové).

Cena výroby a montáže japonských stěn

Cena je kalkulována na míru podle přesného provedení posuvné stěny a použitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.

 

Invence.net se zabývá od roku 2008 výrobou, prodejem a montáží stínící techniky v Praze i po celé ČR. Při návrhu konkrétního řešení na míru hledáme optimální systém stínění, který bude funkční a krásný s akcentem na dlouhou životnost.

 

Japonské stěny se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínícího materiálu.

Rádi vás uvítáme i v našem showroomu stínící techniky v Praze 10 - Vršovice.

 

Horní lišta japonské posuvné stěny

Horní lišta japonské posuvné stěny

Pojezdový profil posuvné stěny je hliníkový, extrudovaný, v přírodní stříbrné barvě nebo lakovaný bíle. Vyrábí se ve variantách 1 až 5 drážek, do kterých je možno instalovat libovolné množství látkových panelů. V profilu se pohybují vozíčky, na kterých jsou pomocí suchého zipu nebo hliníkové lišty zavěšeny jednotlivé látkové panely.

Pojezdový profil se vyrábí v maximální délce 6,5m ale díky speciální spojce lze jednotlivé profily lehce skládat za sebe a bez problémů tak docílit délky japonské stěny několika desítek metrů.

 

Posuvná japonská stěna, žaluzie, roleta nebo snad závěs?

 

Japonská stěna má několik používaných označení. Někdy bývá nazývaná jako japonská roleta nebo japonská žaluzie. Nebo bývá někdy hledána díky možnosti posuvu i pod názvem japonské závěsy nebo japonské záclony. Případně nepřesně jako čínská stěna.

Používáme výhradně pojezdy firmy LEHA - nejkvalitnější výrobky na našem trhu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našeho systému dělících japonských posuvných stěn zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Pojezdy pro japonské stěny 

Jako variantu posuvné zástěny do pokoje Vám můžeme nabídnout designový panelový nosič LEHA F1 pro japonskou stěnu. Jedná se o exkluzivní alternativu klasických pojezdů a závaží. Designová kolejnice LEHA F1 je výsledkem dlouhého procesu, který měl za úkol najít skutečně inovativní posuvný systém bez kompromisů - silný a elegantní. Panelový nosič LEHA F1 získal četná mezinárodní ocenění za design.

 

Dvoudrážková lišta pro 3 a více posuvných panelů

 

Jinou možnost uspořádání pojezdů panelů v liště umožnuje posuvný systém CLOU a FOX. Nemusí mít tak každý panel látky svoji drážku, ale může se zavěsit šikmo - viz obrázek. Do dvoudrážkové lišty japonské stěny (někdy japonské rolety nebo japonské žaluzie) lze potom vměstnat tři i více panelů a přesto je lze shrnout za sebe. Lze jej instalovat i do garnýžových a záclonových pojezdů nebo do velmi atraktivní drážky Interstil.

 

Designový pojezd F1, CLOU, FOX a LOFT pro japonské stěny

Další variantu posuvné stěny (závěsné japonské stěny) představuje designový pojezd panelu LEHA LOFT. Z ušlechtilého materiálu (matný nikl) vyrobený pojezd panelu se používá s kulatou tyčí průměru 16, 20 a 25 milimetrů. Tento kombinace zaručuje vysokou estetickou hodnotu při pohledové, nejčastěji čelní montáži na zeď.

LOFT pro japonské stěny

 

Stínící materiály posuvné stěny

Látkové panely japonských stěn Vám vyrobíme na míru v šířce až 120 a výšce až 300 cm. V horní části jsou jednotlivé panelové závěsy pevně uchyceny pomocí suchého zipu nebo hliníkové lišty k vozíčkům pojezdového profilu umožňující jejich posuv. V dolní části jsou pak panelové závěsy opatřeny tunýlky se závažím nebo hliníkovými lištami, které fungují jako závaží a zaručují správné vypnutí látky. 

Přečtěte si více k montáži japonských posuvných stěn.

Na výběr máte nepřeberné množství kombinací různě světelně propustných látek, jednobarevných, se vzorem, až po zcela extravagantní. Připravili jsme pro Vás stovky druhů látek a chápeme, že není snadné si vybrat, proto Vám veškeré vzorníky látek ochotně zapůjčíme domů.

Vzorníky látek na japonské stěny si můžete prohlédnout zde.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našeho systému japonských stěn zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Videonávod


 

 

Výhody a možnosti japonských stěn:

 

 • japonské panelové stěny u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme

 • japonské stěny na okna (před skříň) si můžete prohlédnout na našem showroomu

 • instalujeme na strop popřípadě čelně na zeď, používáme nejkvalitnější pojezd na trhu, možnost dodání hotového výrobku dle Vašeho zadání na dobírku (vlastní montáž)

 • vzorníky látek na japonské posuvné stěny si můžete prohlédnout zde

 • maximální rozměr panelu 120 x 300 cm, maximální šířka japonské panelové stěny (posuvné dělící stěny) je neomezená, panely z různých látek lze libovolně kombinovat, počet drážek v pojezdu je 1 - 5, pojezd je z přírodního nebo bíle lakovaného hliníku

 • designové provedeni F1 - leštěný hliník nebo nerez, pohledové provedení z poniklovaného pojezdu panelu LOFT na kulaté tyče, posuvné systémy CLOU a FOX pro šikmé zavěšení více panelů do dvou drážek

Výroba japonských stěn na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na posuvné stěny až 5 let
Záruční i pozáruční servis

Montáž a servis stěn

Montáže japonských stěn provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stínící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu stěn a termíny.

 

Podobné produkty k japonským posuvným stěnám: