Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Realizace dřevěných žaluzií na míru

 

Zahřeje, zútulní, a přesto bude dřevěná žaluzie v každé době moderní. Dřevo dokáže u vás doma divy. Vyberte si z naší nabídky běžných i exotických dřevin. Dopřát si můžete pohled na přírodní strukturu dubu, buku, modřínu, borovice, jabloně, lípy, vrby, kaštanu, světlého či tmavého jasanu, červeného nebo cukrového javoru, amerického ořechu a dalších. Prohlédněte si naše realizace s montáží dřevěných žaluzií na míru

Více informací o dřevěných žaluzií naleznete zde.

Na všechny fotografie našich realizací vnitřních žaluzií a další stínící techniky se vztahují autorská práva. Jejich další použití je podmíněno svolením invence.net s.r.o. Praha.

 

 

JAK MOHU DŘEVĚNÉ ŽALUZIE OBJEDNAT?

Všem našim zákazníkům doporučujeme, aby se před objednáním žaluzií zastavili v našem pražském showroomu, kde si je mohou pro inspiraci naše realizace prohlédnout.

JAK ZJISTÍM CENU ŽALUZIÍ?

Zašlete požadované rozměry venkovních dřevěných žaluzií a my vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Čím více požadavek upřesníte, tím přesněji bude cenová nabídka vytvořena.

MOHU SI DŘEVĚNÉ ŽALUZIE OBJEDNAT BEZ MONTÁŽE?

Ano, žaluzie i rolety si u nás můžete pouze zakoupit a my Vám je z Prahy doručíme prostřednictvím přepravní společnosti. Cenu za dopravu hradí klient přepravní společnosti při předání. Vyrobené a k montáži připravené žaluzie si také můžete vyzvednout během otevírací doby v showroomu v Praze.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?

Dodání žaluzií je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky. Realizujeme zakázky nejen v Praze, ale také Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR.

Kontaktujte nás při dotazech telefonicky nebo mailem.