Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu se dají snadno nasadit na okna pomocí otočných klipů. U těchto sítí se nijak nepoškodí okenní rám. Na větší plochy nebo otevírané dveře nabízíme sítě rolovací či dveřní. Rolovací síť lze montovat na rám okna i do ostění. Dveřní síť je proti rolovací velmi příjemná na ovládání a dá se samozřejmě na zimu velmi snadno sundat.


Veškeré sítě proti hmyzu mají hliníkové profily, které lze lakovat do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku nebo je opatřit renolitovou fólií v imitaci dřeva.

Samotný materiál je také v několika variantách. Síťovina šedá, síťovina černá, speciální vystužená síťovina vhodná pro kočky a jiné domácí mazlíčky a také speciální materiál proti pylu.

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

  • Poskytujeme možnost dodání okenních a dveřních sítí s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
  • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže sítí proti hmyzu po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich sítí na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Pevné sítě proti hmyzu C2

Pevná síť proti hmyzu C2

 

Pevná síť proti hmyzu čtvercového nebo obdelníkového tvaru. Konstrukce sítě je hliníková v základním provedení bílá nebo hnědá. Rámeček sítě proti hmyzu lze lakovat do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku nebo potáhnout renolitovou fólií v imitaci dřeva.

Síť se na rám okna přichytí pomocí otočných obrtlíků nebo čepem s pružinou. 

 

Rolovací sítě proti hmyzu F10

Rolovací síť proti hmyzu F10

 

Horizontální rolovací síť proti hmyzu je vhodná na jakékoliv standardní okno, ale i jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře na terasu nebo balkon. Rolovací síť je složená z extrudovaného hliníkového boxu a hliníkových vodících lišt.

Rolovací mechanismus skrytý v horním boxu plynule navýjí síťový materiál a umožňuje Vám zastavení sítě v jakékoliv horizontální poloze. Konstrukce sítě v základním provedení je bílá nebo hnědá.

Lze nalakovat hliníkové profily do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku. I tyto rolovací sítě proti hmyzu jsou na míru s milimetrovou přesností. Montáž je přímo do rámu okna nebo také do ostění.

 

Rolovací sítě proti hmyzu G10

Rolovací síť proti hmyzu G10

 

Rolovací síť proti hmyzu G10 je obdoba sítě F10. Extrudovaný hliníkový box však není uchycen nahoře nad oknem, ale svisle po jeho levé nebo pravé staně. Síť se v tomto případě roluje do strany. I u systému sítě G10 jsou veškeré vodící lišty a jiné profily hliníkové. Nabízíme barvu bílou, hnědou nebo za příplatek. Rolovací okenní síť G10 je i v imitaci dřeva, potaženou renolitovou fólií.

 

Sítě proti hmyzu do dveří H1

Dveřní síť proti hmyzu H1

Dveřní síť proti hmyzu H1 doporučujeme na jakékoliv dveře na terasu nebo balkon. Síť je vypnuta v hliníkovém rámu, zavěšena na pantech. Díky samozavírači kterým je vybavena, se za Vámi při procházení dveřmi sama zavře. Magnety zase zabezpečí síť proti samovolnému otevření při větším větru. Hliníkový rámeček dveřní sítě je v bíle, hnědé nebo za příplatek v jakékoliv barvě či dřevodekoru.

Montáž dveřní sítě se provádí přímo na rám dveří. Síť proti hmyzu lze snadno vysunout a uložit v zimní období.

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.