Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Předokenní rolety

Predokenni rolety

Venkovní rolety, předokenní rolety, jsou stále velice oblíbený stínící a termoizolační systém na okna rodinných domů a bytůRolety se také často používají  jako ochrana větších prosklenných ploch jako jsou např. výlohy. Lamelové předokenní rolety - především hliníkové rolety s PUR pěnou, jsou dodatečnou tepelnou a zvukovou izolací všech oken.


Výroba rolet na míru
Výroba rolet na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na rolety až 5 let
Záruka na nabízené rolety až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

 

Designově lze rolety přizpůsobit v široké paletě barev, vzorů a dokonce s integrovanými vzory. Možnosti motorizace rolet také přidávají na pohodlí a funkcionalitě, umožňují ovládání na dálku nebo dokonce automatické nastavení podle světelných podmínek.

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety přinášejí řadu výhod, které zlepšují kvalitu bydlení a snižují energetické náklady. Hlavními přínosy jsou:

 • Ochrana proti slunci a UV záření: Rolety efektivně blokují sluneční paprsky, čímž zabraňují přehřívání interiéru a blednutí nábytku a podlah.
 • Izolace: Předokenní rolety vytvářejí izolační vrstvu, která pomáhá udržet stabilní teplotu v interiéru a snižuje náklady na vytápění a chlazení.
 • Zvýšení soukromí: Nabízejí skvělou možnost, jak si zajistit soukromí ve svém domově bez nutnosti použití závěsů nebo žaluzií.
 • Bezpečnost: Robustní konstrukce rolet může zvýšit bezpečnost vašeho domova tím, že odradí potenciální vloupání.

 

předokenní rolety na míru 

Venkovní rolety pro novostavby i rekonstrukce

 

V zimních a chladných měsících jsou venkovní rolety vítanou ochranou proti chladu, protože nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy. V letních měsících naopak chrání před slunečním zářením a zajistí Vám v interiéru příjemnou teplotu. Předokenní roleta také zvyšuje pasivní bezpečnost proti vloupání. V kombinaci s rolovací sítí proti hmyzu se pak stávají vhodným doplňkem i na léto.  Venkovní hliníkovou roletou docílíte i úplného zatemnění místnosti a proto jsou vhodné do ložnic nebo dětských pokojů.

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

 • Poskytujeme možnost dodání předokenních rolet s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
 • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže rolet po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich předokenních rolet na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

 

Venkovní rolety pro dodatečnou montáž jsou určené na již hotové fasády domů. Montáž předokenní rolety se provádí přímo do rámu okna nebo do ostění. Horní hliníkovou schránku rolet a vodící lišty jsou v mnoha různých tvarech a barevných provedeních. Lamely se využívají výhradně hliníkové vyplněné PUR pěnou. 

Exteriérové rolety ovládáte snadno pomocí popruhu, kliky nebo elektromotoru (tlačítko, dálkové ovládání).

 

Předokenní rolety pod omítku nebo do překladů

 

Podomítkové rolety jsou komfortní a estetické, ale příprava a montáž je náročnější. Venkovní rolety montované pod omítku je nutné plánovat již v průběhu stavby. Horní schránka předokenní rolety se montuje do již připravených překladů nebo kapes ve fasádě a po instalaci není kastlík vůbec vidět. 

Exteriérové podomítkové rolety lze osadit integrovanou rolovací sítí proti hmyzu.

Hliníkové lamely jsou vyplněné PUR pěnou, která velmi dobře izoluje. Díky tomu snížíte tepelné ztráty v zimním období.

 

Výhody a možnosti venkovních předokenních rolet:

 

 • montáž rolety do nadokenní kapsy, do překladu, na rám okna nebo do ostění

 • ovládání klikou, popruhem, motorem (tlačítko, dálkové ovládání)

 • boční vedení hliníkovou lištou

 • lamely hliníkové s PUR pěnou

 • hliníkové venkovní rolety dokážou zcela zatemnit

 • snadná obsluha i údržba

 • velký výběr barevných provedení

 • výborné tepelně-izolační vlastnosti 

 

Nabídka interiérových rolet:

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.