Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Odkryté, polokazetové a kazetové markýzy

Markyzy

Výsuvná markýza je spojením designu a praktičnosti. Stabilita a pevnost ramen umožňují bezpečné vysunutí bez nutnosti dalších podpěr. Spolehlivě vás ochrání proti slunečním paprskům (markýzami eliminujete až 95 % slunečního záření a tepla) a díky kvalitním látkám s impregnací vytváří také účinnou ochranu proti vodě.


Vyberte si terasovou markýzu z mnoha různých provedení nebo využijte košovou markýzu (korbovou) jako stínící techniku pro komerční účely.

 

Markýzy na terasu a balkon

 

Díky jednoduché konstrukci, vysoké užitné hodnotě a kvalitnímu zpracování se používají nejen k zastínění jako venkovní markýza na terasy a jako markýzy na balkony i lodžie bytů či boční terasy rodinných domů. Najdou také uplatnění v zastínění komerčních prostor (hotely, restaurační předzahrádky, obchody).

 

Konstrukce venkovních markýz

 

Nabídka jsou markýzy odkryté (bez kazety), polokazetové a jako nejkvalitnější provedení kazetové. U kazetových markýz se v zavřeném stavu schová do hliníkového extrudovaného boxu a díky tomu je stínící látka více chráněná.

Markýza je potažena látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten ji chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování markýzy zaručují dlouhou životnost a její stálobarevnost. Vyberte si z dekorů takovou látku, která se bude na vaši terasu nebo váš balkon hodit nejlépe.

 

Odkrytá markýza bez kazety

 

Použitím odkryté markýzy vytvoříte pro vaši terasu zastíněný prostor pro odpočinek. Mají jednoduchou konstrukci i nízkou cenu. Skládají se z hřídele s navinutou stínící látkou, ramen pro výsuv a z uchycení. Markýza bez kazety je vhodná pro prostory, které mají být chráněné před deštěm nebo sluncem.

 

Polokazetová markýza

 

Polokazetová markýza je vhodná stínící technika k zastínění teras či balkonů doma, ale zároveň lze tuto markýzu použít i pro zastínění komerčních objektů. Pevnost hliníkové konstrukce je dosažena stříškou. Při stažené markýze zabezpečuje stříška ochranu látky a mechaniku před deštěm, sněhem nebo padajícím listím.

 

Kazetová markýza

 

Kazetová markýza je elegantní sluneční clona vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazeta markýzy plní estetickou a současně ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí schová do boxu a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí.

venkovní markýza

 

Doplňky k markýzám

 

K markýzám na terasu nebo markýzám na balkon značek Brustor, Hella, Warema a Isotra lze nabídnout mnoho doplňků jako jsou integrované LED osvětlení, spouštěcí přední volán, dálkové ovládání, větrná a otřesová čidla, přídavné topení, potisk látky, látku s dvojitou impregnací proti dešti, atd.

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.