Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Plisé žaluzie – stínící systém padnoucí do každého okna

Zařídit bydlení s sebou nese uskutečnění větších i menších rozhodnutí. Vybrat správné místo, dům nebo byt a vybavení nebývá otázkou pár dní, ale celých měsíců či let. Protože chceme k tvoření vašeho snu přispět, představíme vám postupně blíže jednotlivé stínící systémy, abyste objevili ten ideální právě pro vás. V dnešním článku se zaměříme na Plisé žaluzie, které přináší uživateli komfort jednoduchého užití a svojí univerzálností zaujmou všechny, kteří stále váhají, jaký stínící systém zvolit.

Plisé žaluzie si poradí s atypickými tvary oken a systém lze instalovat i bez vrtání. 


Poraďte si s atypickými tvary oken

Dnešním trendem je neobvyklost, různorodé tvary místností i okenních výplní. Ne každý stínící systém je však vhodný pro atypické tvary oken. Výjimku tvoří Plisé, skládané žaluzie s jednoduchým a velmi elegantním provedením. Plisé žaluzie si poradí s trojúhelníky, pětiúhelníky, kruhy a jinými neobvyklými tvary oken.

Název Plisé je odvozen od tvaru látky, která je tvořena drobnými, trvalými sklady často označovanými jako „harmonika“. Ovládat a variovat je lze pouhým tahem za madlo, ale i provázkem, řetízkem, tyčí nebo, zvolíte-li motorový pohon, dálkovým ovládáním.

Univerzální systém s montáží bez vrtání

Univerzálnost Plisé žaluzií násobí rozmanité možnosti instalace. Umístit je můžete přímo na okenní křídlo nebo dveře, kdy neomezíte otevírání, ale i do zasklívací lišty, čelně na stěnu či na strop. Pokud při instalaci nechcete vrtat do zasklívací lišty, namontujeme Plisé prostřednictvím speciálního lepeného provedení Stick&Click pomocí oboustranné lepicí pásky.

Napínací systém nastaví svazek látky do libovolné polohy, sami určíte, zda Plisé zastíní dolní, nebo spodní část okna. Možnost přistínit pouze polovinu okna oceníte v okamžicích, kdy se chcete bránit před pohledy zvědavců zvenčí, navíc snadno regulujete prostup světla do místnosti.

plisé žaluzie praha

 

Den a noc – Kombinace dvou látek v jediném stínícím systému

Chcete, aby byl váš dům prozářen slunečními paprsky, ale v době spánku vyhledáváte absolutní tmu? Plisé žaluzie nabízí možnost využít systém zdvojené látky, jinak také nazývaný žaluzie Den a noc. Spodní látka slouží k dennímu zastínění, horní látka má zatemňující vlastnosti. Při minimálním skladu látky získáte designovou stínící záclonovou látku na den a zatemňující závěsovou látku na noc.

Rozmanitý výběr látek do každého interiéru

Rozhodnete-li se pro stínící systém Plisé žaluzií, vybírat můžete z bohaté škály více než 500 druhů látek nejrůznějších barev i vzorů. Látky se tkají v několika hustotách a pokrývají stupnici světelných vlastností – od látek průsvitných až po tzv. black-out látky. Zákazníci se smyslem pro detail ocení možnost sladění barvy rámu okna a profilu žaluzie lakováním.

Plisé žaluzie představují elegantní stínící systém, jenž vyzraje i na okna nevšedních tvarů a nabízí vám komfort variovat zastínění dle aktuálních potřeb. Díky ohromnému výběru látek spolu s Plisé získáte nejen kvalitní stínící systém, ale i vkusný interiérový doplněk vhodný do bytu, kanceláře či zimní zahrady.

Chcete se dozvědět více o Plisé žaluziích? Navštivte stránku www.invence.net/plise-zaluzie nebo nás kontaktujte. 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.