Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Korbové - košové markýzy

Korbové - košové markýzy se používají hlavně jako zastiňující technika pro krytí vchodů do restaurací, hotelů, obchodů a jiných zařízení. Tento typ markýz zajistí ochranu vchodu před přímým slunce i deštěm a také nahradí funkci reklamního poutače. Jde o kombinaci protisluneční clony s účinnou prostorovou reklamou za rozumnou cenu.


Košové markýzy jsou známé svou elegantní klenutou strukturou, která působí nadčasově a může být přizpůsobena tak, aby doplňovala architektonický styl jakékoliv budovy. K dispozici jsou v široké škále barev, vzorů a materiálů, což umožňuje individuální přizpůsobení podle specifických požadavků a přání zákazníka. Mohou být vyrobeny z trvanlivých tkanin, jako je akryl nebo PVC, které jsou odolné vůči UV záření a vlhkosti. Další oblíbenou variantou jsou markýzy pro zimní zahrady.

Možnost tisku loga nebo obchodního jména na markýzu je skvělý způsob, jak zvýšit povědomí o značce a přitáhnout potenciální zákazníky. Kromě estetiky jsou košové (korbové) markýzy konstruovány tak, aby odolávaly silnému větru a byly snadno ovladatelné, ať už manuálně nebo elektronicky.

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

 • Poskytujeme možnost dodání markýz s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
 • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže markýzy po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich markýz na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Materiály a trvanlivost

Při výběru materiálu pro košové markýzy je důležité zvážit faktory jako jsou odolnost, údržba a životnost.

Nejčastěji používanými materiály jsou:

 • Polyester: Vyznačuje se vysokou odolností proti UV záření a je snadno čistitelný.
 • Akrylové tkaniny: Jsou vysoce odolné proti blednutí, plísním a vodě, což zajišťuje dlouhodobou krásu a funkčnost.
 • PVC: Nabízí výbornou odolnost proti průniku vody a je ideální pro použití v extrémně vlhkých nebo deštivých podmínkách.

Kovové komponenty jsou typicky vyrobeny z hliníku nebo oceli, které jsou povrchově ošetřeny práškovou barvou, aby odolávaly korozi a opotřebení. Důkladný výběr materiálů zaručuje, že markýza bude sloužit dlouhé roky bez nutnosti časté údržby.

Potahy a konstrukce markýz

 

Na potah korbové markýzy je možné zhotovit celopotisk nebo jakýkoliv nápis nebo logo dle požadavků zákazníka. Konstrukce korbové markýzy je tvořená hliníkovými profily v bílé barvě, které dokážeme za příplatek lakovat do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku. V nabídce je mnoho různých tvarů konstrukcí, materiálů a typů volánů.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich krycích markýz na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Opravy potahu markýz

 

Zajišťujeme pro Vás také opravu košových markýz. Opravujeme konstrukce všeho druhu, materiálu a tvaru. Vyměníme poškozený potah boční markýzy. V případě zájmu potah markýzy potiskneme dle Vašeho návrhu.

 

Výhody a možnosti korbových markýz:

 

 • montáž košové markýzy se provádí na rám okna nabo na stěnu

 • konstrukce markýzy je z bílých hliníkových profilů, možnost lakovat do jakékoliv RAL barvy za příplatek

 • potah z PVC nebo speciální markýzové látky

 • možnost potisku dle Vašeho zadání

 • u korbové markýzy lze vyměnit pouze potah

 • max. garantovaná šířka korbové markýzy 7 m

 

Instalace košové markýzy by měla být prováděna profesionály, aby se zajistila její správná funkce a bezpečnost. Montážní tým by měl provést nezbytná měření a zohlednit specifika místa instalace.

Pravidelná údržba zahrnuje čištění markýzy za použití mírných čisticích prostředků a kontrolu všech mechanických dílů, aby se předešlo jejich opotřebení.

Investice do korbové - košové markýzy je rozumným krokem pro jakékoli zařízení, které si přeje zlepšit estetiku a funkčnost svého vstupního prostoru. S širokou škálou dostupných stylů, materiálů a možností přizpůsobení můžete vybrat řešení, které nejlépe odpovídá vašim potřebám a estetickým představám. Naše profesionální montáž a servis zajistí, že vaše markýza bude dlouho sloužit a efektivně chránit vaše vchody.

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.