Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Horizontální žaluzie (možnost pohonu)

Horizontální žaluzie jsou díky své funkčnosti a jednoduchosti ovládání velmi populární pro všechny materiály oken a prosklených dveří. Předností je lehkost, s jakou určíte prostup světla pouhým naklopením lamel. Dnes již nemusí tyto klasické okenní žaluzie vypadat tak fádně jako v minulosti.

 • Jsme zde pro Vás již od roku 2008
 • Spolupracujeme se známými designery a architekty
 • Garance kvality zpracování a dlouhé životnosti
 • Exkluzivní výroba i montáž žaluzií na míru
 • Realizace montáží horizontálních žaluzií Praha i celá ČR
 • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis
 • do zasklívací lišty, na rám, čelně na stěnu, do stropu, do špaletového okna
 • ovládání provázkem, řetízkem, motorem (tlačítko, dálkové ovládání)
 • boční vedení pomocí silonu nebo nerezového ocelového lanka
 • snadná obsluha i údržba (omyvatelnost)
 • robustní zpracování, velký výběr barevných provedení
 • maximální rozměr výroby a montáže vnitřní lamelové žaluzie je 5 x 5 metrů
 • šířka horizontálních lamel žaluzií: 16, 25, 50 mm
 • záruka až 5 let

 

Designové žaluzie | Hliníkové žaluzie | Luxusní žaluzie | Se solárním pohonem | Videonávody

 

Co jsou horizontální žaluzie?

Horizontální žaluzie na okna jsou díky své jedinečné funkčnosti a jednoduchosti ovládání velmi populární. Jejich velkou předností je lehkost, s jakou určíte prostup světla do místnosti pouhým naklopením lamel. Navíc dnes již nemusí klasické okenní žaluzie vypadat tak fádně jako v minulosti.

Nabízíme neokoukané materiály a provedení v designových vzorech a barvách. Interiérové horizontální žaluzie montujeme na jakékoliv plastového okna, dřevěného nebo hliníkového okna do zasklívací lišty nebo přes celý výklenek, na zeď či do stropu.

Kvalitní materiály a precizní zpracování zajistí dlouhou životnost a spolehlivost. Vnitřní lamelové žaluzie vyrábíme na míru dle Vašeho zadání nebo zaměření naším technikem. Cena vnitřních okenních žaluzií se odvíjí od rozměrů (šířka, výška) a typu ovládání (manuální, solární pohon, motorem 230 V).

Rádi vás uvítáme i v našem showroomu stínící techniky v Praze 10 - Vršovice.

Cena výroby a montáže horizontálních žaluzií

Cena je kalkulována individuálně dle přesného provedení klasických hliníkových žaluzií i užitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.

 

Invence.net se zabývá od roku 2008 výrobou, prodejem a montáží stínící techniky v Praze i po celé ČR. Při návrhu konkrétního řešení na míru hledáme optimální systém stínění, který bude funkční a krásný s akcentem na dlouhou životnost.

 

Designové horizontální žaluzie LEHA

Designové horizontální žaluzie LEHA

Designové hliníkové žaluzie od rakouské firmy LEHA, která je předním evropským výrobcem stínící techniky. Žaluzie vyrábíme v šířkách 16, 25 a 50 mm. Provedení okenní horizontální žaluzie LEHA MegaView zase poskytne v otevřené poloze lepší výhled skrz okno díky speciálnímu skládání horizontálních lamel po dvou. Nabízíme 226 různých barev a povrchů.

Designové lamelové žaluzie Leha jsou vhodné i k zastíněné velkých prosklených ploch.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich horizontálních žaluzií LEHA zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Horizontální hliníková žaluzie HIT

Horizontální hliníková žaluzie HIT

Interiérová horizontální žaluzie HIT je velmi kvalitní žaluzie českého výrobce ISOTRA za příznivou cenu. Žaluzie je vhodná pro hliníková, plastová, dřevěná nebo euro okna. V některých případech lze žaluzii instalovat i do špaletových oken. Horní a spodní profil je plechový s možností lakování do jakékoliv RAL barvy nebo lze potáhnout renolitovou fólií v imitaci dřeva.

Nově lze horizontální lamely i profily upravovat systémem DECORAL. Tato technologie splňuje povrchovou odolnost práškového lakování jako je otěruvzdornost, lesk, mechanická a barevná stabilita. Do prášku je následně vložena přenosová fólie s libovolným dekorem. Při teplotě 200°C dojde k přenosu vzoru a fólie se následně odstraní.

Touto cestou lze velice věrně imitovat dřevo, ale i textury jiných materálů. Přestože se tímto způsobem dosahuje nekonečného množství kombinací barev a vzorů a zvýšila se kvalita povrchu, je oproti RENOLITU cenově výhodnější.

Horizontální žaluzie Isotra HIT je velice spolehlivá s maximálně jednoduchým řetízkovým ovládáním. Žaluzii je možno dodat s lamelou o šířce 16 a 25mm. Provedení žaluzie bez viditelných bočních průseků je samozřejmostí.

Vzorník lamel na horizontální žaluzie ISOTRA HIT naleznete zde.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich horizontálních žaluzií ISOTRA HIT zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Horizontální žaluzie ISOLITE

Horizontální žaluzie ISOLITE

Žaluzie ISOLITE je vnitřní žaluzie v novém moderním designu. Jedná se o luxusnější provedení horizontální žaluzie HIT, taktéž od českého výrobce ISOTRA. Horní celohliníková lišta dodá žaluzii skvělý vzhled a kvalitu. Jednoduché a pohodlné ovládání pomocí řetízku je samozřejmostí. Praktičnost, příznivá cena a elegantní vzhled - to je horizontální žaluzie Isolite.

Horní profil žaluzie Isotra ISOLITE je možno lakovat do jakékoliv RAL barvy nebo lze potáhnout renolitovou fólií imitující dřevo, popřípadě lakovat systémem DECORAL. Na výběr máte z nepřeberného množství barevných provedení lamel. Žaluzie se standartně dodává s lamelou o šířce 16 a 25 milimetrů.

Vzorník lamel na horizontální žaluzie ISOTRA ISOLITE naleznete zde.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich horizontálních žaluzií ISOLITE zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Žaluzie na solární pohon ENERGY

horizontální žaluzie na solární pohon ENERGY

Solární žaluzie ENERGY je jediná horizontální lamelová žaluzie na dálkové ovládání, poháněná vestavěným akumulátorem, který je dobíjen solárními články. Tyto články jsou zakomponovány do horního profilu na vnější straně u skla. Díky tomuto řešení můžete pohodlně ovládat stahování a naklápění vnitřních horizontálních lamel pomocí dálkového ovladače. Pokud doplníte lamelovou žaluzii solárním regulátorem, získáte plně automatizované řešení zastínění v závislosti na intenzitě slunečního záření.

Za podstatnou výhodu lze považovat též instalaci bez nutnosti připojení na zdroj elektrického proudu. Maximální šířka solární žaluzie ENERGY může být až 2 metry, výška 2,2 metrů s celkovým omezením 2,5 metrů čtverečních.

Vzorník lamel na solární žaluzie ENERGY naleznete zde.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich horizontálních žaluzií na solární pohon zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Videonávody

 

 

Výhody a možnosti hliníkových žaluzií:

 

 • horizontální hliníkové žaluzie u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme

 • všechny hliníkové žaluzie na okna si můžete prohlédnout na našem showroomu

 • prohlédněte si vzorník lamel na žaluzie HIT, ISOLITE a ENERGY

 • vnitřní žaluzie lze montovat do zasklívací lišty, na rám okna, čelně na stěnu, do stropu, do špaletového okna

 • ovládání provázkem, řetízkem, motorem

 • nosné profily hliníkové, plechové - lakované

 • robustní zpracování, vysoká odolnost, velký výběr barevných provedení

 • možnost lakování systémem DECORAL

 • možnost designového provedení - designové žaluzie Leha

 • maximální rozměr vnitřní okenní žaluzie je 5 x 5 metrů při použití 50 mm lamely

Výroba horizontálních žaluzií na míru
Výroba horizontálních žaluzií na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na žaluzie až 5 let
Záruka na žaluzie až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Realizace montáže a servisu žaluzií

Montáže horizontálních interiérových žaluzií provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stinící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

 

Podobné produkty k horizontálním žaluziím: