Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Realizace římských rolet na míru

 

Více informací o římských roletách a objednávce naleznete zde.

Římské rolety oplývají lehkostí a vzdušností, stanou se působivým doplňkem vašeho domova. Po vytažení zůstane nad oknem elegantní, dekorativní pruh látky. Skládají se z nosného kovového profilu, k němuž je z čelní strany v celé ploše přichycena pomocí suchého zipu vlastní látka rolety. Na všechny fotografie našich realizací a montáží vnitřních a venkovních rolet i další stínící techniky se vztahují autorská práva. Jejich další použití i jako pro inspiraci je podmíněno svolením invence.net s.r.o. Praha.

 

JAK MOHU ŘÍMSKÉ ROLETY OBJEDNAT?

Všem zákazníkům doporučujeme, aby se před objednáním zastavili v našem pražském showroomu, kde si je mohou pro inspiraci prohlédnout. Dalším benefitem osobní návštěvy je možnost prohlédnutí vzorníků s nabízenými látkami.

JAK ZJISTÍM CENU ROLETY?

Zašlete požadované rozměry a my Vám vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Čím více požadavek upřesníte, tím přesněji bude cenová nabídka na římské rolety vytvořena.

MOHU SI ROLETY OBJEDNAT BEZ MONTÁŽE?

Ano, římské rolety si u nás můžete pouze zakoupit a my Vám je z Prahy doručíme prostřednictvím přepravní společnosti. Cenu za dopravu hradí klient přepravní společnosti při předání zboží. Vyrobené rolety si také můžete vyzvednout během otevírací doby v showroomu v Praze.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?

Dodání římských rolet je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky. Realizujeme zakázky nejen v Praze, ale také Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR.

Kontaktujte nás při dotazech telefonicky nebo mailem.