Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Designové garnýže (kovové, dřevěné)

Kovová garnýž nebo dřevěná garnýž je důležitou součástí nejen pro zastínění místnosti, když si potrpíme na záclony a závěsy. Dokáží být i skvělou dekorací moderního pokoje. Máme pro vás množství tvarů, barev i povrchových úprav s možností montáže na zeď nebo strop.

 • Jsme zde pro Vás již od roku 2008
 • Spolupracujeme se známými designery a architekty
 • Garance kvality zpracování a dlouhé životnosti
 • Exkluzivní výroba i montáž garnýží na míru
 • Realizace montáží garnýží Praha i celá ČR
 • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis
 • možnost montáže záclonové garnýže na zeď nebo strop

 • různé varianty kovové garnýže i dřevěné garnýže do stropu

 • nabízíme více jak 70 různých tvarů a v mnoha barevných variantách

 • vyrábíme i lomené garnýže do rohových oken s průběžnou drážkou

 • mohou být lakované, dýhované nebo z masivního dřeva

 • záruka 5 let

 

Při výrobě záclonových garnýží používáme pouze kvalitní materiál: masivní dřevo, hliník, nerezovou ocel a podobně.

 

Katalog hliníkových garnýží | Katalog dřevěných garnýží

 

Kvalitní pojezdy

Stahovací garnýže na záclony jsou vybaveny kvalitními pojezdy (kolejnicemi), které Vám zaručí snadné ovládání. Můžete si vybrat mezi jedno, dvou nebo třídrážkovým provedením. Garnýže (záclonové konzoly) vyrábíme lomené nebo rohové se zachováním průběžného pojezdového profilu.

Kovové nebo dřevěné garnýže jsou velmi důležitou součástí vašeho interiéru. Nejen, že jsou velmi užitečné pro stínění místnosti, když si potrpíme na záclony a závěsy. Dokáží také být i skvělou dekorací moderního bytu. Výběru bychom měli věnovat zvláštní pozornost. Připravíme vám nabídku na míru.

Invence.net se zabývá od roku 2008 výrobou, prodejem a montáží stínící techniky v Praze i po celé ČR. Při návrhu konkrétního řešení na míru hledáme optimální systém stínění, který bude funkční a krásný s akcentem na dlouhou životnost.

Rádi vás uvítáme i v našem showroomu stínící techniky v Praze 10 - Vršovice.

 

Kovové garnýže

Pokud chcete ten nejodolnější materiál, pak si jistě vyberte kolejnicové kovové garnýže. Nepotřebují velkou údržbu, mají dlouhou životnost a mají skvělý design. Každá nabízená řada se liší především designovými prvky. Nabízejí vysokou nosnost, což je ideální pro těžší záclony. Díky různorodosti povrchových úprav - od lesklého chromu po matný nikl - lze kovové garnýže snadno sladit s ostatními kovovými prvky v místnosti.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich kovových garnýží zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Kovová garnýž

Dřevěné garnýže

Záclonové dřevěné garnýže jsou vyrobeny z kvalitního a optimálně vysušeného dřeva. Tím je dlouhodobě zajištěna jejich vysoká tvarová stálost. Nabízíme vám garnýže z břízy, hrušně, buku, dubu, olše, třešně, mahagonu nebo ořechu. Přidávají teplý a přírodní prvek do interiéru. Jsou ideální pro venkovské, rustikální nebo tradiční dekory a jsou k dispozici v různých barevných odstínech a povrchových úpravách. Dřevěné garnýže jsou také velmi odolné a mohou nosit těžší závěsy, což je činí praktickou a estetickou volbou.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich dřevěných garnýží zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Dřevěné garnýže

 

V nabídce máme ohromné množství tvarů, barev a povrchových úprav s možností montáže na zeď nebo jako stropní. Kovové garnýže i dřevěné garnýže Vám vyrobíme na míru dle Vašeho zadání nebo zaměření naším technikem.

Cena výroby a montáže garnýží

Cena je kalkulována na míru dle přesného provedení garnýží i užitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.

 

 

Oblíbené barvy garnýží

Oblíbené barvy pro garnýže na záclony a závěsy se liší podle aktuálních trendů a vkusu zákazníků. Nicméně některé barvy jsou oblíbené celkově jako například bílá, šedá, hnědá a béžová, které jsou považovány za neutrální a snadno kombinovatelné s různými typy záclon a závěsů.

V poslední době se ale stávají populárními i výraznější barvy jako tmavě modrá, tmavě zelená, růžová a dokonce i zlatá. Tyto barvy mohou být použity k vytvoření zajímavých kontrastů nebo akcentů v interiéru.

 

Dvojité garnýže

Dvojité garnýže (dvouřadé) jsou obvykle používány k umístění dvou nebo více vrstev záclon nebo závěsů na jedné garnýži. Tento typ garnýže umožňuje kombinovat různé tkaniny a barvy, což může pomoci vytvořit zajímavější a více vrstevnatý vzhled.

Dvojité garnýže se také často používají k vytvoření "blackoutu", tedy k zablokování světla, když jsou v místnosti instalovány dvě vrstvy záclon nebo závěsů. Tento typ garnýže je také užitečný v případě, že chcete kombinovat záclony a závěsy na jedné garnýži, protože může zajistit, že každá vrstva bude na svém místě a nebudou se navzájem překrývat.

V neposlední řadě se dvojité garnýže používají i pro lepší izolaci a snížení hluku v místnosti, protože umožňují vytvořit více vrstev látek.

 

Garnýže do stropu

Stropní garnýže jsou ideální pro místnosti s nízkými stropy nebo pro vytvoření iluze vyššího stropu. Jsou montovány přímo ke stropu, což poskytuje čistý a sjednocený vzhled. Jsou ideální pro použití s posuvnými dveřmi nebo velkými okenními plochami.

Přečtěte si, jak vybrat interiérové garnýže.

 

Výhody a možnosti designových garnýží:

 

 • vše u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme

 • moderní designové garnýže si můžete prohlédnout na našem showroomu

 • nabízíme dodání hotového výrobku dle Vašeho zadání na dobírku (vlastní montáž)

 • vyrábíme i lomené garnýže do rohových oken s průběžnou drážkou

 • dřevěná garnýž může být lakovaná, dýhovaná nebo z masivního dřeva

 • nabízíme dřevěné záclonové garnýže z těchto dřevin: Bříza, Hrušeň, Buk, Dub, Olše, Třešeň, Mahagon, Ořech

Výroba kovových, dřevěných garnýží na míru
Výroba kovových, dřevěných garnýží na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na garnýže až 5 let
Záruka na garnýže až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Realizace montáže a servisu garnýží

Montáže garnýží do stropu nebo zdi provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stinící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

 

Podobné produkty ke garnýžím: