Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Venkovní žaluzie

Venkovni zaluzie

Venkovní žaluzie je moderní, praktická a cenově přijatelná alternativa venkovních předokenních roletNaklápěním lamel si můžete snadno regulovat prostup světla do interiéru. Zavřené lamely zaručí dokonalé soukromí. Dodáváme a instalujeme exteriérové žaluzie od předních evropských výrobců. Jsou určené zejména pro rodinné domy a byty. Mají však také široké uplatnění při zastínění hal, nemocnic, hypermarketů či reprezentativních prostor hotelů a kancelářských budov.


Výroba venkovních žaluzií na míru
Výroba venkovních žaluzií na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na nabízené žaluzie až 5 let
Záruka na nabízené žaluzie až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Jednoduchá instalace a univerzální použití

Instalace žaluzií bez vrtání je velmi jednoduchá. Jsou navrženy tak, aby se daly připevnit přímo na rám okna, což eliminuje nutnost vrtání nebo složité montáže. Tato vlastnost z nich dělá skvělou volbu pro různé typy oken, včetně plastových, dřevěných nebo hliníkových.

Elegantní design a široká škála možností

Žaluzie bez nutnosti vrtání jsou k dispozici v široké škále materiálů, barev a stylů, což umožňuje snadné sladění s různými interiérovými designy. Od minimalistických a moderních až po klasické a tradiční styly, toto stínění poskytuje skvělý způsob, jak oživit a zároveň prakticky vybavit jakýkoliv pokoj. Poskytují vynikající ochranu soukromí a umožňují efektivní regulaci světelných podmínek. S možností snadného nastavení můžete v průběhu dne regulovat množství světla vstupujícího do místnosti, a tak vytvářet příjemné prostředí pro práci nebo odpočinek.

Kromě estetických a praktických výhod mají tyto žaluzie i pozitivní dopad na energetickou účinnost domácnosti. Pomáhají tepelně izolovat okna, čímž snižují potřebu používání topení v zimě a klimatizace v létě, což vede k úsporám na energetických nákladech.

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

  • Poskytujeme možnost dodání okenních žaluzií s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
  • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže žaluzií po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich žaluzií na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Praktické výhody pro každodenní použití

Kromě estetického přínosu nabízí tyto vnitřní žaluzie i řadu praktických výhod. Umožňují snadnou regulaci světla a poskytují soukromí, zatímco zůstávají snadno přístupné pro čištění a údržbu. Jejich odolnost a dlouhá životnost zajišťují, že budou sloužit po mnoho let.

Ideální řešení pro moderní bydlení

Interiérové žaluzie bez vrtání jsou skvělým řešením pro ty, kdo hledají rychlou, efektivní a esteticky přitažlivou možnost pro své interiéry. Nabízejí jednoduchou instalaci, širokou škálu designových možností a praktické výhody pro každodenní použití. Jsou ideálním doplňkem pro jakýkoliv moderní domov nebo kancelář.

 

Nabídka vnitřních žaluzií

 

 

 

 

Hliníkové venkovní žaluzie představují efektivní a esteticky příjemnou volbu pro stínění oken a zlepšení tepelného komfortu v domácnostech i kancelářích. Exteriérové žaluzie mají také částečné tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Ovládání předokenního stínění můžeme rozdělit na manuální a motorové.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich venkovních žaluzií na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Venkovní předokenní žaluzie

 

Cena venkovní žaluzie se odvíjí od rozměrů (šířka, výška), použité lamely a typu ovládání (manuálně klikou, motorově tlačítkem, dálkové ovládání).

Předokenní žaluzie můžete ovládat pomocí popruhu, kliky nebo motoru (dálkové ovládání, tlačítko). Doporučujeme Vám také je doplnit o větrnou automatiku, která žaluzii zatáhne a ochrání jí tím před poničením při velkém větru. 

 

Výhody hliníkových venkovních žaluzií

 

Odolnost: Hliník je materiál známý svou odolností proti povětrnostním vlivům. Venkovní žaluzie z tohoto materiálu odolají dešti, sněhu i silnému slunečnímu záření bez jakéhokoli poškození nebo ztráty barvy.

Údržba: Venkovní hliníkové žaluzie vyžadují minimální údržbu. Stačí je pravidelně otírat vlhkým hadříkem, aby byly zbaveny prachu a nečistot, což je daleko snazší než údržba žaluzií vyrobených z jiných materiálů.

Energetická účinnost: Tyto žaluzie poskytují výbornou tepelnou izolaci, což pomáhá udržovat konstantní teplotu v interiéru, snižuje potřebu používání klimatizace a topení, a tím šetří náklady na energie.

Estetika: Jsou k dispozici v široké škále barev a povrchových úprav, což umožňuje zákazníkům vybrat si styl, který nejlépe odpovídá architektonickému stylu jejich domova nebo kanceláře.

Bezpečnost: Kromě poskytování stínu a soukromí také představují další vrstvu bezpečnosti. Jsou odolné proti vloupání, což je důležitý aspekt, zejména v přízemních a snadno přístupných oblastech.

 

Typy venkovních žaluzií:

 

Venkovní žaluzie Isotra C 65, Isotra C 80

 

Venkovní žaluzie C 65, C 80

Stále nejpoužívanějším typem předokenních venkovních žaluzií jsou právě žaluzie Isotra Cetta 65 a 80. Především díky svému vzhledu jsou vhodné jako venkovní stínící technika zejména pro rodinné domy, byty nebo obytné kontejnery. Lamely mají šíři 65 nebo 80 a jsou ve tvaru písmene „C“.

Venkovní žaluzie Isotra Cetta 65 a Cetta 80 jsou vysoce odolné, moderní a praktické. Boční vedení je zajištěno ocelovým lankem nebo vodící lištou. Díky robustnější konstrukci a použití kvalitních materiálů, odolá exteriérová žaluzie Isotra Cetta 65 a Cetta 80 i horším povětrnostním podmínkám. Cetta 80 je díky svým vlastnostem nejprodávanější.

 

Venkovní žaluzie Isotra Z 70, Isotra Z 90

 

Venkovní žaluzie Z 70, Z 90

Venkovní žaluzie Isotra Zetta typu "Z" splňují veškeré nároky na design, vysoukou funkčnost a maximální odolnost. Na této exteriérové žaluzii jsou použity lamely ve tvaru písmene "Z" - šířky 70 a 90 mm. Boční vedení je zajištěno vodící lištou. Naklápěním lamel si snadno regulujete prostup světla do interiéru.

Na přání lze předokenní žaluzii osadit sluneční, časovou a větrnou automatikou. Povrch je lakován speciálním odolným lakem. Žaluzie Isotra Zetta 70-90 splňují vysoké nároky na tepelné a zvukově izolační vlastnosti.

 

Venkovní žaluzie Isotra Setta 65, Isotra S 90

 

Venkovní žaluzie Setta 65, S 90

 

Venkovní žaluzie na plastová okna, dřevěná nebo hliníková typu Setta od firmy ISOTRA představuje špičku na evropském trhu ve venkovní stínící technice. Vysoká užitná hodnota a neobvyklý design. Lamely jsou ve tvaru písmene „S“ šíře 6,5 a 9 cm v zavřeném stavu vytváří dokonalou celistvou plochu. 

Lamely Setta jsou osazeny po celé své délce gumovým těsnícím páskem. Díky tomu lépe zatemní a sníží se hlučnost při větru. 

 

Ovládání předokenních žaluzií

 

V případě manuálního pohonu dochází k nastavení venkovních žaluzií pomocí kliky. Ovládací prvky jsou umístěny v interiéru. Je tedy nutné dostat kliku přes rám okna či přes zeď. Z toho plynou úpravy okna popřípadě zdi.

Druhý způsob ovládání předokenních žaluzií je elektronické, respektive motorové. Pohon je instalován z venkovní strany, kde je zároveň zapojen do elektrické sítě. Motor je možné ovládat za pomocí vypínače nebo dálkového ovládání.

Snadná montáž, elegantní vzhled a skvělá funkce zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie ideální prvek pro zastínění veškerých typů objektů.

 

Výhody a možnosti venkovních žaluzií:

 

  • lze je montovat na rám okna, čelně na stěnu, do špalety, pod omítku, do nadokenní kapsy

  • ovládání klikou, motorem (tlačítko, dálkové ovládání)

  • garantovaná plocha až 16m2

  • boční vedení ocelovým lankem nebo hliníkovou lištou

  • snadná obsluha i údržba

  • perfektní zpracování

  • velký výběr barevných provedení žaluzií venkovních (předokenních)

  • vysoká odolnost

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.