Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Lamelové pergoly

Pergoly jsou jedinečné stínící systémy, kde si můžete plynule naklápět hliníkové lamely a tím regulovat prostup světla na terasu či balkón. Úplným zavřením lamel získáte střechu odolnou vůči dešti a povětrnostím podmínkám. Cena se odvíjí od rozměrů (šířka, délka a výška), zastřešení, barvy konstrukce, osvětlení ...


Lamelové pergoly jsou moderní konstrukce, charakterizované pohyblivými lamelami na střeše, které se dají ovládat manuálně nebo elektronicky. Tyto lamely mohou být natočeny tak, aby poskytovaly stín, nebo naopak umožňovaly slunečnímu světlu volný průchod. Pergoly mohou být vyrobeny z různých materiálů, včetně dřeva, kovu nebo kombinace obou. Hlavním účelem lamel je poskytnout flexibilní řešení pro ochranu před sluncem, deštěm a v některých případech i soukromí.

Díky nejkvalitnějším materiálům se tyto stínící systémy vyznačují vysokou životností a odolností. 

Design, jedinečnost a vysoká užitná hodnota - to jsou pergoly hliníkové značky Brustor.

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

 • Poskytujeme možnost dodání pergol s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
 • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže lamelové pergoly po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich lamelových pergol na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

Hliníkové pergoly Brustor B200

Lamelová pergola Brustor B200

Exklusivní hliníková pergola Brustor B200 zastřešena integrovanou lamelovou střechou. Otočné lamely zastínění vám umožní regulovat prostup světla. Úplným zavřením lamel získáte nepropustnou střechu, proto můžete po celou sezónu pod střechou zanechat např. zahradní čalouněný nábytek.

Rolety do pergoly

Do naší zahradní pergoly Brustor B200 lze integrovat boční screenové rolety nebo PVC rolety třeba i s průhlednou částí. Screenová roleta je plně integrovaná v horním profilu konstrukce pergoly. Vodící lišty screenů jsou součástí nohy a neruší tak celkový design kostrukce. Stažená roleta odolá větru o síle až 70 km/h.

Uzavřením střechy a spuštěním rolet si zajistíte ochranu před nepřízní počasí a absolutní soukromí. Do rozměru 7 x 3,5 metru je pergola zastřešena 16-ti centimetrovými lamelami. Při větších rozměrech zastřešení používáme lamelu šířky 21 cm. Pergola typu Brustor B200 se ovládá pomocí dálkového ovladače nebo ji lze připojit na různé inteligentní domácí řídící systémy. 

Za příplatek je možné dodat integrované osvětlení v lamelách (LED pásky) nebo sluneční, dešťové a sněhové čidlo.

Konstrukce zahradní pergoly Brustor B-200 je celohliníková a bezúdržbová. Svod vody je skrytý v noze. Větrná odolnost 165 km/h. Jedinečný design, vysoká užitná hodnota zastínění a odolnost proti nepříznivým vlivům počasí Vám zpříjemní pobyt na Vaší zahradě, či terase. Lze ji instalovat i jako zastřešení balkónu.

Impozantní je i maximální rozměr venkovní pergoly Brustor B-200 v jednom segmentu 7 x 3,5 m nebo 6 x 4,2 m. Při použití dvou modulů dokážeme dodat v rozměru 7 x 7 metrů, která má pouze 4 nohy. Pokud je možnost kotvit pergolu jednou stěnou na fasádu domu, bude mít konstrukce pouze 2 nohy.

Hliníkové pergoly Brustor B150

Lamelová pergola Brustor B150

Hliníková pergola Brustor B150 je odlehčenou variantou Brustor B200. Tato pergola je osazená lamelami šířky 16 nebo 21 cm. Po zavření lamel je střecha nepropustná. Vzhledem k jednodušší konstrukci oproti systému B200 nelze do "stopadesátky" integrovat boční rolety. Ostatní možnosti jako je LED osvětlení nebo různá povětrnostní čidla Vám nabídnout můžeme.

V základním provedení vyrábíme terasovou pergolu nebo zahradní hliníkovou pergolu Brustor B150 v bílé texturované barvě nebo v antracitové (RAL 7016). Lakování do jakékoliv barvy lze za příplatek. Svod vody je skrytý v noze. Odolnost proti větru je 165 km/h, takže si můžete plně vychutnat vaši čerstvou kávu nebo si udělat skvělou akci.

 

Jak vybrat správnou lamelovou pergolu?

Materiál a design:

Vyberte materiál, který nejlépe odpovídá klimatickým podmínkám vaší oblasti a celkovému stylu vašeho domova. Dřevo může být vhodné pro tradiční vzhled, zatímco kov je ideální pro modernější estetiku.

Velikost a umístění:

Zvažte rozměry terasy nebo balkonu, kde pergolu plánujete instalovat. Ujistěte se, že pergola nenaruší estetiku okolního prostoru a zároveň poskytne dostatek pokrytí pro plánované aktivity.

Ovládání a funkce:

Rozhodněte se, zda preferujete manuální ovládání lamel, nebo moderní elektronické systémy s dálkovým ovládáním a automatizovanými funkcemi, jako je reakce na počasí.

 

Výhody a možnosti hliníkových pergol:

 

 • maximální rozměr při použití pouze čtyř podpěr je 7 x 7 metrů

 • lakování do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku

 • lamelové zastřešení můžeme montovat mezi čtyři stěny

 • použití jako zahradní nebo terasová pergola

 • při zavření lamel je střecha nepropustná

 • odolnost proti větru je až 165 km/h
 • pergola je bezúdržbová

 • dlouhá životnost zastínění
 • dálkové ovládání
 • možnost LED osvětlení v lamelách nebo po obvodu

 • integrované jako zastínění boční screenové nebo PVC rolety do pergoly

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.