Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Praní duette žaluzií

Duette je vhodný na jakákoliv okna nebo prosklené plochy. Komorová látka vám zabrání pronikání tepla do místnosti. Profily a technika vašeho Duette jsou bezúdržbové.


1. Duette žaluzie stáhněte do paketu.

2. Vyjměte Duette z držáků.

Praní Duette žaluzií

 

3. Paket namočte do vany s vlažnou vodou (30°C) a šetrným pracím prostředkem.

4. Po 15 minutách Duette rozviňte a okamžitě nechte vodu vytéct z voštin.

Praní Duette žaluzií

 

5. Perte stejnoměrnými pohyby v roztoku vody a čistícího prostředku.

6. Za profil zvedněte Duette žaluzii z vany a ruční sprchou je důkladně z obou stran opláchněte.

Praní Duette žaluzií

Pozor: Látky Duette vytahujte z vody oběma rukama a to šikmo, aby mohla voda okamžitě vytéct z voštin. Osprchujte také vnitřní voštiny.

 

7. Duette opět stáhněte do paketu a důkladně vymačkejte.

8. Za vlhka, v zavřeném stavu Duette opět zavěste do držáků.

Praní Duette žaluzií

 

9. V paketu nechte Duette nejméně 12 hodin schnout. Během sušení několikrát otevřete a zavřete. Nežehlete! Plisování je absolutně trvanlivé.

Praní Duette žaluzií

UPOZORNĚNÍ:

 • U Duette žaluzií poháněných elektricky nebo klikou je třeba zabránit styku mechanických dílů s vodou nebo roztokem vody a čistícího prostředku.
 • Při nedostatečném větrání a odvětrávání může dojít k tvorbě vodního kondenzátu. Duette není určeno pro venkovní použití.
 • V případě montáže Duette do otevřených nebo částečně zasklených přístřešků nepřebíráme záruku.

 

NEPRATELNÉ LÁTKY:

 

Veškeré zatemňující látky. Informujte se, prosím, u invence.net s.r.o., jakou látku/látky máte, a případně si tento údaj poznamenejte do návodu pro péči.

Pro tyto látky platí:

 1. Prach z Duette můžete opatrně okartáčovat měkkým kartáčem.
 2. U silnějšího znečištění lze také Duette látku setřít vlhkým (ne kapajícím!) hadříkem (ne drhnout!). K navlhčení hadříku lze použít šetrný prací prostředek, rozpuštěný předem v maximálně 30°C teplé vodě.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich žaluzií na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Otázky a odpovědi ohledně praní Duette žaluzií:

 

 1. Jsou Duette žaluzie vhodné pro jakékoli okno nebo prosklenou plochu? Odpověď: Ano, Duette žaluzie jsou vhodné pro jakékoli okno nebo prosklenou plochu.

 2. Jak se správně vytáhne Duette žaluzie z držáků? Odpověď: Duette žaluzie stažené do paketu vyjměte z držáků.

 3. Jak se správně vyčistí Duette žaluzie? Odpověď: Duette žaluzie můžete vyčistit tím, že je namočíte do vany s vlažnou vodou a šetrným pracím prostředkem po dobu 15 minut. Poté je rozvinete a perte stejnoměrnými pohyby v roztoku vody a čistícího prostředku. Duette žaluzii z vany zvedněte za profil a ruční sprchou je důkladně opláchněte z obou stran. Látky Duette vytahujte z vody oběma rukama a to šikmo, aby mohla voda okamžitě vytéct z voštin. Osprchujte také vnitřní voštiny. Poté Duette žaluzii stáhněte do paketu a důkladně vymačkejte. Po vytažení žaluzie opět zavěste do držáků.

 4. Lze Duette žaluzie žehlit? Odpověď: Ne, Duette žaluzie se nesmí žehlit. Plisování je absolutně trvanlivé.

 5. Co dělat v případě, že mám Duette žaluzie z nepratelné látky? Odpověď: Pokud máte Duette žaluzie z nepratelné látky, prach z Duette můžete opatrně okartáčovat měkkým kartáčem. Při silnějším znečištění lze Duette látku setřít vlhkým (ne kapajícím!) hadříkem (ne drhnout!). K navlhčení hadříku lze použít šetrný prací prostředek, rozpuštěný předem v maximálně 30°C teplé vodě. Pokud nevíte, zda máte nepratelnou látku, informujte se u invence.net s.r.o. a případně si tento údaj poznamenejte do návodu pro péči.

 6. Je bezpečné prát Duette žaluzie poháněné elektricky nebo klikou? Odpověď: Ne, při praní Duette žaluzií poháněných elektricky nebo klikou je třeba zabránit styku mechanických dílů s vodou nebo roztokem vody a čistícího prostředku.

 7. Jaké jsou další upozornění ohledně používání Duette žaluzií? Odpověď: Pokud není dostatečně větrané a odvětrávané prostředí, může dojít k tvorbě vodního kondenzátu, Duette žaluzie nejsou určeny pro venkovní použití a v případě montáže do otevřených nebo částečně zasklených přístřešků nepřebíráme záruku.

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.