Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Designové závěsy Wave

WAVE je luxusní forma závěsu s čistým moderním designem bez kompromisů s množstvím provedení do jakéhokoliv interiéru. Montáž pojezdů je možná konzolí na stěnu nebo na strop. Zakázková výroba závěsů Wave na míru.

 • Jsme zde pro Vás již od roku 2008
 • Spolupracujeme se známými designery a architekty
 • Garance kvality zpracování a dlouhé životnosti
 • Exkluzivní výroba i montáž wave závěsů na míru
 • Realizace montáží elektrických rolet Praha i celá ČR
 • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba stínící techniky na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis
 • čistý moderní design bez kompromisů, ušlechtilé materiály, neopakovatelný dojem
 • zakázková výroba závěsů Wave na míru
 • množství provedení do jakéhokoliv interiéru (nerez, hliník, chrom, mosaz, bílý lak)
 • snadná montáž systému na stěnu i strop
 • velký výběr látek pro záclony a závěsy
 • záruka 5 let

 

Typ W1 (na stěnu) | Typ W2 (na strop) | Typ W3 (na stěnu)

 

Co jsou WAVE závěsy?

WAVE systém je luxusní, působivá forma závěsu, kdy látka vytváří pravidelné sklady díky speciální konstrukci vodících jezdců. V zafixovaných 80mm rozestupech se opakuje stejnoměrná vlna závěsu s předem definovaným přídavkem látky v poměrech 1:1,5, 1:1,75, 1:2 popřípadě velkorysých 1:2,25. Nabízíme tři základní provedení designových pojezdů, určených pro montáž na zeď i na strop.

 

Vlnité závěsy na míru (WAVE) jsou velmi populární volbou pro okenní dekorace. Důležité je správné změření oken, na kterých budou závěsy umístěny. To vám zajistíme. Pokud máte velká nebo atypická okna, závěsy na míru jsou ideální volbou. Jsou oblíbené pro jejich elegantní a moderní vzhled. Můžete si vybrat ze široké škály stylů a materiálů. To zahrnuje různé typy tkanin, vzorů a barev.

Invence.net se zabývá od roku 2008 výrobou, prodejem a montáží stínící techniky v Praze i po celé ČR. Při návrhu konkrétního řešení na míru hledáme optimální systém stínění, který bude funkční a krásný s akcentem na dlouhou životnost.

 

W1: WAVE na stěnu W1: WAVE závěsy na stěnu 

Tento typ Wave garnýže se vyznačuje elegantním zakřiveným horním profilem, ve kterém se (zvláště v chromovaném provedení) zrcadlí pravidelná vlna závěsu. Stěnový držák je taktéž mírně prohnutý, čímž akcentuje čistý design celého výrobku. Můžete si jej objednat z ušlechtilé oceli, hliníku nebo již zmíněném chromovaným povrchem.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich WAVE závěsů W1 na stěnu zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

W2: WAVE na strop

Závěsy WAVE na strop

Model garnýže Wave W2 je určen pro montáž na strop. Stejně jako u modelu W1 přesahuje vydutý pohledový kryt na každé straně o 3 cm vlastní pojezd a tak ho zakrývá i při pohledu ze strany. Krom výše uvedených povrchů jej ůžete mít i čistě bílý.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich WAVE závěsů W2 na strop zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

W3: WAVE na stěnu

WAVE na stěnu

 

Tento minimalistický profil garnýže sází na jednoduchost. Vodící systém kolejnice je skryt v tyči průměru 30mm. Elegantní stěnový držák (konzole na záclony) podtrhuje vyjímečný vzhled. Samozřejmě i tento systém Vám můžeme dodat vyrobený z nerezu, hliníku, bíle lakovaný, chromovaný a navíc také z mosazi s matovým povrchem.

Rádi vás uvítáme v našem showroomu stínící techniky v Praze 10 - Vršovice.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich WAVE závěsů W3 na stěnu zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

Cena výroby a montáže wave

Cena je kalkulována na míru dle přesného provedení wave i užitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.

 

 

Výhody a možnosti systému Wave:

 

 • montáž wave systému na stěnu i strop, snadná montáž systému
 • systém WAVE si můžete prohlédnout na našem showroomu
 • velký vyběr designových látek pro záclony a závěsy
 • Váš prostor zaměříme, WAVE vyrobíme na míru a namontujeme

 

Výroba WAVE na míru
Výroba WAVE na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na závěsy až 5 let
Záruka na závěsy až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Realizace montáže a servisu závěsů

Montáže závěsů Wave provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stínící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

 

Podobné produkty k závěsům WAVE: