Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Realizace plissé žaluzií na míru

 

Prohlédněte si naše realizace plissé žaluzií. Plisé žaluzie představují elegantní stínicí systém, jenž vyzraje i na okna nevšedních tvarů a nabízí komfort variovat zastínění dle aktuálních potřeb. Díky ohromnému výběru látek spolu s Plisé získáte nejen kvalitní stínicí systém, ale i vkusný interiérový doplněk vhodný do bytu, kanceláře či zimní zahrady. Plissé žaluzie vyrábíme na míru a instalaci provádíme v Praze i celé České republice. V nabídce máme cca 700 druhů látek a kovové profily k montáži nabízíme v 18 různých barvách bez příplatku.

Více informací o plisé žaluziích naleznete zde.

Na všechny fotografie našich realizací vnitřních žaluzií a další stínící techniky se vztahují autorská práva. Jejich další použití je podmíněno svolením invence.net s.r.o. Praha.

 

JAK MOHU PLISÉ ŽALUZIE OBJEDNAT?

Všem zákazníkům doporučujeme, aby se před objednáním plisé (plissé) žaluzií zastavili v našem pražském showroomu, kde si je mohou pro inspiraci naše realizace žaluzií prohlédnout.

JAK ZJISTÍM CENU ŽALUZIÍ?

Zašlete požadované rozměry a my vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Čím více požadavek upřesníte, tím přesněji bude cenová nabídka vytvořena.

MOHU SI ŽALUZIE OBJEDNAT BEZ MONTÁŽE?

Ano, žaluzie i rolety si u nás můžete pouze zakoupit a my Vám je z Prahy doručíme prostřednictvím přepravní společnosti. Cenu za dopravu hradí klient přepravní společnosti při předání. Vyrobené a k montáži připravené plisé žaluzie si také můžete vyzvednout během otevírací doby v showroomu v Praze.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?

Dodání žaluzií je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky. Realizujeme zakázky nejen v Praze, ale také Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR.

Kontaktujte nás při dotazech telefonicky nebo mailem.