Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Screenové rolety

Screenove rolety

Screenové rolety jsou moderní, funkční a elegantní stínící systém. Hlavní předností screenových rolet je jejich termo-izolační vlastnost. Tato technika venkovního zastínění dokáže zastavit až 80% tepla, které by prošlo do místnosti a tím zcela nahradit klimatizaci.


Jedná se o speciální kategorii předokenních rolet, kde jsou použity látky z umělých vláken, které jsou odolnější vůči nepříznivým vlivům počasí. Screenové rolety dodají budově nadčasový moderní vzhled. Použité technické tkaniny zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření a průniku tepla. Screenové rolety zabezpečí současně i optimální úroveň přirozeného světla ve vašem interiéru.

 

Screenové rolety

Venkovní screen rolety se dají použít na jakékoliv okno i k zastínění boků pergol a teras. Díky relativně malému hornímu boxu jsou vhodné i pro dodatečnou montáž. Screenový materiál může být částečně průhledný a přesto Vám zajistí úplný stín bez ztráty výhledu do exteriéru. Nebo si můžete vybrat ze stínících materálů zcela zatemňujících. Horní extrudovaný hliníkový box a vodící lišty jsou hliníkové a nabízíme je samozřejmě v mnoha barevných odstínech.

Boční vedení screenové rolety je zajištěno ocelovým lankem, vodící lištou nebo speciální vodící lištou se ZIP systém. Díky tomuto provedení stínící techniky je látka po celé své výšce pevně ukotvená v liště. Díky tomu má roleta velkou odolnost proti větru. Je to až 70 km/h.

 

Nabídka interiérových rolet:

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.