Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Screenové rolety venkovní

Screenove rolety

Screenové rolety jsou moderní, funkční a elegantní stínící systém. Hlavní předností screenových rolet je jejich termo-izolační vlastnost. Tato technika venkovního zastínění dokáže zastavit až 80% tepla, které by prošlo do místnosti a tím zcela nahradit klimatizaci.


Výroba rolet na míru
Výroba screen rolet na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na rolety až 5 let
Záruka na nabízené rolety až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Jedná se o speciální kategorii předokenních rolet, kde jsou použity látky z umělých vláken, které jsou odolnější vůči nepříznivým vlivům počasí. Screenové rolety dodají budově nadčasový moderní vzhled. Použité technické tkaniny zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření a průniku tepla. Screenové rolety zabezpečí současně i optimální úroveň přirozeného světla ve vašem interiéru.

 

Screenové rolety

Venkovní screen rolety se dají použít na jakékoliv okno i k zastínění boků pergol a teras. Díky relativně malému hornímu boxu jsou vhodné i pro dodatečnou montáž. Screenový materiál může být částečně průhledný a přesto Vám zajistí úplný stín bez ztráty výhledu do exteriéru. Nebo si můžete vybrat ze stínících materálů zcela zatemňujících. Horní extrudovaný hliníkový box a vodící lišty jsou hliníkové a nabízíme je samozřejmě v mnoha barevných odstínech.

 

Realizace montáží po celé České republice i na Slovensku

  • Poskytujeme možnost dodání rolet screen s naší profesionální montáží, nebo si je můžete nainstalovat svépomocí. Bez ohledu na vaši volbu zaručujeme rychlé a efektivní provedení montáže, přičemž dbáme na nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
  • Naše služby nejsou omezeny pouze na Prahu. Realizujeme montáže rolet po celé ČR. Ať už bydlíte kdekoliv, náš tým je připraven vám poskytnout rychlou a spolehlivou službu.

 

⭐ Pro ceny a termín dodání našich screenových rolet na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

Boční vedení screenové rolety je zajištěno ocelovým lankem, vodící lištou nebo speciální vodící lištou se ZIP systém. Díky tomuto provedení stínící techniky je látka po celé své výšce pevně ukotvená v liště. Díky tomu má roleta velkou odolnost proti větru. Je to až 70 km/h.

Jsou vyrobeny z pevného tkaného materiálu, který efektivně reguluje množství světla a tepla pronikajícího do interiéru. Materiál může být složen z různých typů vláken, často se využívá polyester doplněný o PVC pro zvýšení odolnosti a snadnější údržbu. Díky své struktuře umožňují udržet výhled na venkovní prostředí, zatímco zároveň chrání před UV zářením a zvyšují soukromí.

 

Výhody screenových rolet

  1. Ochrana proti slunci a UV záření: Screenové rolety účinně blokují škodlivé UV záření, čímž chrání nábytek a podlahy před vyblednutím.

  2. Energetická efektivita: Tyto rolety pomáhají regulovat teplotu v místnosti tím, že odrážejí sluneční svit a snižují potřebu používání klimatizace.

  3. Estetický vzhled: S širokou škálou barev a vzorů se screenové rolety snadno přizpůsobí každému interiéru.

  4. Snadná údržba: Materiál rolet je navržen tak, aby odolával prachu a byl snadno čistitelný.

 

Jak si vybrat správné screenové rolety

Při výběru je důležité zvážit:

  • Propustnost světla: Vyberte rolety s vhodnou mírou propustnosti světla podle toho, jak moc chcete místnost zatemnit.
  • Barva a design: Zvolte barvu a vzor, které se harmonicky zapojí do designu vašeho interiéru.
  • Měření a montáž: Pro maximální efektivitu a estetický dojem je důležité, aby byly rolety přesně změřeny a profesionálně namontovány.

Možnosti a přizpůsobení

Screenové rolety nabízí vysoký stupeň přizpůsobení. Zákazníci si mohou vybrat z různých úrovní průhlednosti a barevných odstínů. Dále je možné rolety vybavit motorizovaným ovládáním pro snadnější a pohodlnější používání.

Motorizace

Moderní technologie přináší možnost ovládat screenové rolety prostřednictvím tlačítek, dálkového ovladače nebo dokonce smartfónu a tabletu. Toto řešení je obzvláště vhodné pro okna v těžko dostupných místech.

 

Nabídka interiérových rolet:

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.