Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Dvojité rolety (rolety den a noc)

Předností velmi vyhledávaných rolet den a noc je kombinace dvou systémů. Skládá se z vodorovných pruhů střídajících průhlednou a neprůhlednou tkaninu. Vzájemným posuvem můžete plynule regulovat prostup světla do místnosti. Ovládat je můžete pomocí řetízku nebo elektricky ovladačem.

 • Jsme zde pro Vás již od roku 2008
 • Spolupracujeme se známými designery a architekty
 • Exkluzivní výroba stínění den a noc na míru
 • Možnost dodání s naší nebo vaší montáží
 • Realizace montáží rolet den a noc - Praha i celá ČR
 • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis
 • montáž dvojitých rolet (známé i jako žaluzie den a noc) do okenního výklenku, čelně na zeď, do stropu
 • tyto dvojité pruhované rolety jsou vhodné i do špaletových oken
 • s odkrytou konstrukcí nebo v kazetě (provedení kazety bílé nebo přírodní hliník)
 • nabízíme i těžce vznětlivé látky vhodné pro výrobu den a noc stínění
 • vysoká odolnost, stálobarevnost a antistatická úprava látek
 • maximální rozměr u výroby a montáže je 240 x 260 centimetrů, u motorového pohonu i větší
 • snadná montáž a záruka až 5 let

 

Použití tkanin | Ovládání rolet | Videonávody

 

Co jsou rolety den a noc?

Speciálním a v poslední době velice vyhledávaným typem rolet jsou dvojité rolety Twinrollo (rolety den a noc, žaluzie den a noc nebo zebra). Předností je kombinace dvou systémů. Může být tedy náhradou za roletu a žaluzii. Popřípadě za záclonu a závěs. Skládají z vodorovných pruhů střídajících průhlednou a neprůhlednou tkaninu. Vzájemným posuvem lze plynule regulovat prostup světla do místnosti.

Roletky a rolety do oken typu Twinrollo vyrábíme na míru dle Vašeho zadání a nabízíme prodlouženou záruku 5 let. Následná montáž je možná na stěnu, na strop nebo do okenního výklenku. Konstrukce je k dispozici s kazetou i bez kazety, která elegantně skrývá konstrukci.

Cena dvojité rolety Twinrollo (den a noc, rolety zebra) se odvíjí od rozměrů (šířka, výška), požadované látky a zvolených komponentů (kazetové nebo bez kazetové provedení, ovládání řetízkem, elektrický motorový pohon 230 V, bateriový pohon...). Jak změřit rolety den a noc? Kontaktujte nás.

Rádi vás uvítáme v našem showroomu stínící techniky v Praze 10 - Vršovice.

 

Použití dvojích látek

Látkové dvojité rolety na míru (známé i jako rolety den a noc, noc a den, žaluzie den a noc nebo zebra rolety) v sobě spojují lehkost a vzdušnost záclon s praktičností a funkčností běžné rolety. Vynikají snadnou údržbou a ovládáním. Látková roleta Twinrollo je tvořena  stejně jako klasická roleta vodorovnou točí s návinem speciálně tkané látky.

Tato látka se skládá z vodorovných pruhů střídajících průhlednou a neprůhlednou tkaninu, jejichž vzájemným posuvem lze plynule regulovat prostup světla do místnosti.

 

rolety den a noc

 

 

Cena výroby a montáže rolet den a noc

Celková cena je kalkulována na míru podle přesného provedení den a noc rolet a použitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.

 

Invence.net se zabývá od roku 2008 výrobou, prodejem a montáží stínící techniky v Praze i po celé ČR. Při návrhu konkrétního řešení na míru hledáme optimální systém stínění, který bude funkční a krásný s akcentem na dlouhou životnost.

 

Ovládání rolet den a noc

Dvojitá roleta (den a noc, noc a den) může být ovládána pomocí řetízku, u motorových variant potom chytře, tlačítkem či dálkovým ovladačem. Elektrický motor může být stejnosměrný 24V nebo střídavý 220V.

Dálkové ovladače rolet nabízíme jedno pěti a šestnácti kanálové. Na vícekanálové lze naladit elektrické látkové rolety den a noc v libovolném pořadí, popřípadě seskupit do skupin kopírující místnosti a podobně. Z dalšího elektrického příslušenství můžeme nabídnout programovatelné spínací hodiny, světelné čidlo, a jiné.


Rolety den a noc, kazeta
Vyrábíme vícero technických provedení (kazetové nebo s odkrytou konstrukcí) i bez vrtání, a samozřejmě máme velký výběr látek, který uspokojí i nejnáročnějšího klienta. Nabízíme více jak 100 druhů - prohlédněte si náš vzorník látek na duo rolety den a noc.

Materiály se liší od lehkých tkanin po těžší látky. Výběr závisí na vašich potřebách a preferencích. Lehké tkaniny mohou poskytnout mírné zatemnění, zatímco těžší látky mohou poskytnout úplné zatemnění. Ceny se mohou velmi lišit v závislosti na materiálu, velikosti a designu.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich rolet den a noc (žaluzí den a noc) na míru zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Videonávody

 

 

Výhody a možnosti dvojitých rolet Den a noc:

 

 • rolety do oken (do plastových oken, dřevěných oken i hliníkových) den a noc u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme

 • dvojité rolety si můžete prohlédnout na našem showroomu

 • prohlédněte si náš vzorník látek na dvojité duo rolety

 • montáž do okenního výklenku, čelně na zeď, do stropu, dvojité pruhované žaluzie jsou vhodné i do špaletových oken

 • možnost dodání hotového výrobku dle Vašeho zadání na dobírku (vlastní montáž)

 • varianta s odkrytou konstrukcí nebo v kazetě, provedení kazety rolet den a noc bílé nebo přírodní hliník

 • nabízíme těžce vznětlivé látky vhodné pro výrobu rolet

 • vysoká odolnost, stálobarevnost a antistatická úprava látek na rolety, ideální též do koupelen

Výroba rolet den a noc na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka na rolety den a noc až 5 let
Záruční i pozáruční servis

Realizace montáže a servisu rolet

Montáže dvojitých rolet Den a noc provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stínící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

 

Podobné produkty k roletám den a noc: