Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

PowerView - ovládání rolet odkudkoli na světě i podle aktuálního počasí

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdyby se atmosféra doma dokázala přizpůsobit počasí i aktuálním potřebám a aktivitám? Při cvičení jógy automaticky navodíte přítmí, probudí vás pohlazení slunečních paprsků a s příchodem večera si dopřejete soukromí a ochranu před zvědavými pohledy zvenčí. Seznamte se s novou dimenzí bydlení a poznejte bateriové rolety PowerView® s motorovým pohonem. Doba přináší stále vyšší uživatelský standard a požadavky na komfort a flexibilitu.

Systém PowerView® umožní jednoduše ovládat chytře rolety pomocí ovladače, tabletu či chytrého telefonu odkudkoli. Vzpomněli jste si v práci, že jste zapomněli zatáhnout rolety? Přihlaste se do aplikace a úkolujte stínící systémy na dálku z kteréhokoli místa na světě.


Staňte se návrhářem scén a harmonogramů

Dle vašich denních aktivit a režimu můžete v aplikaci PowerView® ukládat scény a vytvářet harmonogramy, v nichž přesně určíte, jak se mají stínící systémy v oknech či místnostech za daných okolností chovat. Vy úkolujete, Powerview se dle zadaných kritérií přizpůsobuje vašim zvyklostem. Při ukládání ratolestí k odpolednímu spánku postačí jediné tlačítko a vznikne šero.

Je jen na vás, kolik scén přizpůsobených vašim činnostem a náladám vytvoříte.

Inteligentní systém s okamžitým přizpůsobením

Přemýšlíte někdy během horkého dne, zda nebylo lepší nechat stínící systém zavřený? Aplikace PowerView® nastaví rolety na základě aktuálního počasí. Postačí připojení k internetu, prostřednictvím kterého jsou stahována data o počasí a údajích o východu a západu slunce v reálném čase.

Vše ostatní za vás aplikace PowerView® vyřeší sama – dle denní doby i počasí reguluje naklápění rolet a spolupodílí se na vytváření příjemné atmosféry u vás doma.

Powerview aplikace pro rolety

Pryč s kabely a prašnou instalací

Rolety PowerView® jsou poháněny 12 kusy tužkových baterií. Při instalaci nemusíte zvát elektrikáře a uklízet následky prašné instalace, celý systém byl navrhnut s ohledem na nejvyšší uživatelský komfort, což zahrnuje i designové prvky. Při výběru se rozhodujete mezi více než 700 druhy látek různé hustoty tkaní, průsvitnosti a barev. Věříme, že by měla stínící technika splynout s celkovým vyzněním místnosti, proto nabízíme zákazníkům širokou škálu látek hodících se do různorodých interiérů.

Proč bateriové rolety PowerView®?

Stále váháte? Bateriové rolety PowerView® nejsou pouhým rozmarem líné doby, skutečně dokáží usnadnit každodenní aktivity a dopomoci rodinné pohodě. Právě rodina a její pohodlí jsou hnacím motorem nejen vás, ale i nás coby výrobců zařízení do vašich domovů. Hlavními přednostmi systému PowerView® jsou inteligence, komfort a bezpečí vašich blízkých. Díky absenci ovládacích řetízků chráníte děti i mazlíčky před hrozícím nebezpečím.

Nehledáme jen ochranu před sluncem pro vaše okna, chceme přinášet více prosvětlených dní do vašich životů. Okuste komfort jednoduchosti a nechte dozor nad prostředím vašeho domova na PowerView®.

Chcete se dozvědět více o bateriových roletách PowerView® s motorovým pohonem? Navštivte stránku www.invence.net/bateriove-rolety-powerview nebo nás kontaktujte.

 

Cena výroby a montáže stínící techniky

Cena je kalkulována individuálně podle přesného provedení stínící techniky a použitých komponent. Termín dodání vnitřních rolet, žaluzií, posuvných stěn, závěsů, záclon, garnýží a dalších je 3-4 týdny od uhrazení zálohy. Navštivte náš showroom v Praze.