Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Rolety na okna na míru

Rolety jsou fungující systém stínicí techniky, který je využíván od dob divadelních opon do dnešních dní. Vždy přicházíme s novinkami rolet na míru, aby stinící rolety na okna plně vyhovovaly přáním zákazníkům. Mimo funkčnosti u stínicí techniky rozhodně dbáme na estetickou stránku zatemňovacích rolet. Naše rolety jsou cenově dostupné pro každého.

Kolekce kvalitních látek na rolety

Aktuální kolekce látek pro rolety tvoří širokou škálu barevných materiálů podle vzorníků. Vhodným výběrem látky ovlivníme míru zatemnění celého interiéru. Pro záruku správného seřízení a bezchybného fungování okenní rolety doporučujeme využít našich služeb. Máme v této oblasti nezbytné dlouholeté zkušenosti. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Látkové rolety

Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky.

Vnitřní rolety (interiérové rolety)

Zatemňující vnitřní rolety a roletky mohou být připevněny na strop, na zeď, do špalety mezi vnitřní a vnější okno. Nabízíme též speciální provedení, kdy se dá roletový systém přilepit přímo na okenní sklo.

Kromě rolet lepených na sklo mohou být veškeré moderní vnitřní rolety vybaveny pohonem na dálkové ovládání s elektromotorem buď na 230V nebo stejnosměrných 24V. Případně jsou napájeny baterií z běžných alkalických monočlánků. Při tomto způsobu odpadá drahá a prašná elektroinstalace.

Druhou možností je ovládání rolet manuálně pomocí řetízku nebo šňůrky u pružinových systémů. Zvláštní kategorií jsou rolety umístěné ve schránce - kazetě. Je vyrobena výhradně z hliníku a může mít různé povrchové úpravy.

Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky.

ROLETY NA MÍRU NA JAKÉKOLIV OKNO

Veškeré naše nabízené zatemňovací produkty, a tedy i vnitřní rolety, vyrábíme pro plastová okna, dřevěná (eurookna) i hliníková na míru s milimetrovou přesností. 

Naše rolety do oken si můžete i s montáží objednat a koupit odkudkoliv z České republiky. Využijte naši nabídku a pořiďte si stinící techniku, ať už jste z Prahy, Brna, Ostravy, Olomouci, Plzně nebo jiných měst. Braňte se před přehříváním místností a organismu od slunečních paprsků.

Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky.

Ceník výroby a montáže rolet

Cena je u okenních rolet a roletek kalkulována individuálně dle výběru techniky, přesného provedení stínění a použitých komponent. Termín dodání rolet je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky.

  • Jsme zde se stinící technikou pro zákazníky již od roku 2008
  • Exkluzivní výroba i montáž rolet na míru
  • Spolupracujeme se známými designéry a architekty
  • Garance vysoké kvality výroby rolet a dlouhé životnosti
  • Stovky realizací vnitřních stínících rolet Praha i celá ČR
  • Záruka na interiérové rolety je až 5 let
  • Využijte možnost zpracování nezávazné poptávky
Výroba na míru
Možnost zapůjčení vzorníků
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis

Často kladené otázky

 

JAK MOHU ROLETY OBJEDNAT?

Všem zákazníkům doporučujeme, aby se před objednáním zastavili v našem showroomu v Praze 10, kde si mohou prohlédnout všechny produkty a vybrat vhodný stínící systém. Dalším benefitem osobní návštěvy je možnost prohlédnutí vzorníků s nabízenými látkami.

 

JAK ZJISTÍM CENU ZATEMŇOVACÍ ROLETY?

Zašlete požadované rozměry zatemňovací stahovací rolety a my Vám vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Čím více váš požadavek upřesníte (rozměry, zatemňující látka, motorový pohon…), tím přesněji bude nabídka vytvořena.

 

MOHU SI ROLETY OBJEDNAT BEZ MONTÁŽE?

Ano, vnitřní zatemňovací rolety a ostatní nabízené produkty si u nás můžete pouze zakoupit a my Vám je doručíme prostřednictvím přepravní společnosti. Cenu za dopravu hradí klient přepravní společnosti při předání zboží. Vyrobené rolety si také můžete vyzvednout během otevírací doby v našem showroomu v Praze Vršovicích.

 

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY ROLET?

Termín dodání je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky.

 

JAK A KAM SE ZATEMŇOVACÍ ROLETY INSTALUJÍ?

Zatemňovací a stínící roleta se uchycuje před okno, výklenek, na zeď nebo na strop. Typy montáží naleznete zde.

 

MOHOU SE ROLETY INSTALOVAT PŘÍMO NA RÁM OKNA?

Tomuto požadavku odpovídají v naší nabídce pouze NANO rolety, které se instalují pomocí lepicích lišt přímo do zasklívací lišty. Ostatní interiérové roletové systémy se instalují před okno.

 

JAK MÁM ZAMĚŘIT OKENNÍ ROLETY?

Pro objednání rolety na okna vnitřní potřebujeme znát celkovou výšku a šířku okna. Podrobný popis zaměření si přečtěte v technickém dokumentu.

 

NABÍZÍTE I ROLETY NA MOTOROVÝ POHON?

Ano, rolet na okno na motorový pohon máme v nabídce hned několik. Nabízíme provedení na motor 24 V, 230 V, a dokonce i bateriové rolety ENERO nebo Powerview. Lze je ovládat pomocí tlačítka nebo dálkového ovladače.

 

LZE POMOCÍ ROLETY NAHRADIT ZÁCLONU A ZÁVĚS?

Ano, díky provedení dvojité rolety TWINROLLO lze získat v jednom produktu záclonu i závěs. Pomocí střídání průsvitných a neprůsvitných pruhů si plynule regulujete průhlednost a průsvitnost.

 

JAKOU POSKYTUJETE ZÁRUKU NA ROLETY?

Na vnitřní žaluzie, látkové rolety, dvojité Twinrollo, Nano rolety, bateriové ENERO a římské rolety rakouského výrobce LEHA poskytujeme záruku 5 LET. Ostatní stahovací látkové a římské rolety českého dodavatele nabízíme s 2letou zárukou.

Cena výroby a montáže látkových rolet

Cena je kalkulována individuálně dle přesného provedení rolet i užitých komponent. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, spolupráci s návrháři a bezplatné poradenství.