Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Venkovní žaluzie

 

 • na rám okna, čelně na stěnu, do špalety, pod omítku, do nadokenní kapsy

 • ovládání vnějších žaluzií klikou, motorem (tlačítko, dálkové ovládání)

 • garantovaná plocha venkovní žaluzie pro výrobu a montáž až 16m2

 • boční předokenní vedení ocelovým lankem nebo hliníkovou lištou

 • snadná obsluha i údržba, perfektní zpracování

 • velký výběr barevných provedení

 • záruka až 3 roky

 

Venkovní předokenní žaluzie | Typy venkovních žaluzií

 

Co jsou venkovní žaluzie?

Venkovní žaluzie je moderní, praktická a cenově přijatelná alternativa venkovních předokenních rolet. Naklápěním lamel si můžete snadno regulovat prostup světla do interiéru. Zavřené lamely zaručí dokonalé soukromí. Dodáváme a instalujeme exteriérové žaluzie od předních evropských výrobců. Jsou určené zejména pro rodinné domy a byty. Mají však také široké uplatnění při zastínění hal, nemocnic, hypermarketů či reprezentativních prostor hotelů a kancelářských budov. 

Exteriérové žaluzie mají také částečné tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Ovládání předokenního stínění můžeme rozdělit na manuální a motorové.

 

Venkovní předokenní žaluzie

 

Venkovní předokenní žaluzie vyrábíme na míru dle Vašeho zadání nebo zaměření naším technikem. Cena venkovní žaluzie se odvíjí od rozměrů (šířka, výška), použité lamely a typu ovládání (manuálně klikou, motorově tlačítkem, dálkové ovládání).

 

Zjistěte si cenu venkovních žaluzií

 

Předokenní žaluzie můžete ovládat pomocí popruhu, kliky nebo motoru (dálkové ovládání, tlačítko). Doporučujeme Vám také je doplnit o větrnou automatiku, která žaluzii zatáhne a ochrání jí tím před poničením při velkém větru. 

 

Typy venkovních žaluzií:

 

Venkovní žaluzie Isotra C 65, Isotra C 80

 

Venkovní žaluzie C 65, C 80

Stále nejpoužívanějším typem předokenních venkovních žaluzií jsou právě žaluzie Isotra Cetta 65 a 80. Především díky svému vzhledu jsou vhodné zejména pro rodinné domy a byty. Lamely mají šíři 65 nebo 80 a jsou ve tvaru písmene „C“.

Venkovní žaluzie Isotra Cetta 65 a Cetta 80 jsou vysoce odolné, moderní a praktické. Boční vedení je zajištěno ocelovým lankem nebo vodící lištou. Díky robustnější konstrukci a použití kvalitních materiálů, odolá exteriérová žaluzie Isotra Cetta 65 a Cetta 80 i horším povětrnostním podmínkám. Cetta 80 je díky svým vlastnostem nejprodávanější.

Předokenní žaluzie Isotra Cetta vyrábíme na míru dle Vašeho zadání nebo dle zaměření.

Pro ceny a termín dodání našich venkovních žaluzií Isotra zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Venkovní žaluzie Isotra Z 70, Isotra Z 90

 

Venkovní žaluzie Z 70, Z 90

Venkovní žaluzie Isotra Zetta typu "Z" splňují veškeré nároky na design, vysoukou funkčnost a maximální odolnost. Na této exteriérové žaluzii jsou použity lamely ve tvaru písmene "Z" - šířky 70 a 90 mm. Boční vedení je zajištěno vodící lištou. Naklápěním lamel si snadno regulujete prostup světla do interiéru.

Na přání lze předokenní žaluzii osadit sluneční, časovou a větrnou automatikou. Povrch je lakován speciálním odolným lakem. Žaluzie Isotra Zetta 70-90 splňují vysoké nároky na tepelné a zvukově izolační vlastnosti.

Pro ceny a termín dodání našich venkovních žaluzií Isotra zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Venkovní žaluzie Isotra Setta 65, Isotra S 90 

 

Venkovní žaluzie Setta 65, S 90

 

Venkovní žaluzie na plastová okna, dřevěná nebo hliníková typu Setta od firmy ISOTRA představuje špičku na evropském trhu ve venkovním zastínění. Vysoká užitná hodnota a neobvyklý design. Lamely jsou ve tvaru písmene „S“ šíře 6,5 a 9 cm v zavřeném stavu vytváří dokonalou celistvou plochu. 

Předokenní žaluzie Isotra Setta vyrábíme na míru dle Vašeho zadání nebo dle zaměření. Lamely Setta jsou osazeny po celé své délce gumovým těsnícím páskem. Díky tomu lépe zatemní a sníží se hlučnost při větru. 

Pro ceny a termín dodání našich venkovních žaluzií Isotra zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Ovládání předokenních žaluzií

 

V případě manuálního pohonu dochází k nastavení venkovních žaluzií pomocí kliky. Ovládací prvky jsou umístěny v interiéru. Je tedy nutné dostat kliku přes rám okna či přes zeď. Z toho plynou úpravy okna popřípadě zdi.

Druhý způsob ovládání předokenních žaluzií je elektronické, respektive motorové. Pohon je instalován z venkovní strany, kde je zároveň zapojen do elektrické sítě. Motor je možné ovládat za pomocí vypínače nebo dálkového ovládání.

Snadná montáž, elegantní vzhled a skvělá funkce zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie ideální prvek pro zastínění veškerých typů objektů.

 

Výhody a možnosti venkovních žaluzií:

 

 • žaluzie Isotra u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme

 • předokenní žaluzie si můžete prohlédnout na našem showroomu

 • lze je montovat na rám okna, čelně na stěnu, do špalety, pod omítku, do nadokenní kapsy

 • ovládání klikou, motorem (tlačítko, dálkové ovládání)

 • garantovaná plocha až 16m2

 • boční vedení ocelovým lankem nebo hliníkovou lištou

 • šířka lamel venkovních žaluzií: 65, 80, 90 mm

 • tvary lamel pro vnější žaluzie: C, S, Z

 • maximální garantovaná šířka 4 m

 • maximální garantovaná výška 4 m

 • snadná obsluha i údržba

 • perfektní zpracování

 • velký výběr barevných provedení žaluzií venkovních (předokenních)

 • záruka až 3 roky

 • vysoká odolnost

Ceník předokenních žaluzií

Zaměření a konzultace zdarma
Zaměření a konzultace zdarma
Možnost zapůjčení vzorníků
Zapůjčení vzorníků
Možnost prodeje na splátky
Záruka až 5 let
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis

Montáže venkovních předokenních žaluzií provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stinící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

 

Podobné produkty k venkovním žaluziím:

 

Nezávazná poptávka


Vámi zadané údaje slouží pouze pro zaslání cenové nabídky. Chráníme je před zneužitím, nikdy je neposkytneme žádnému třetímu subjektu a v žádném případě je nevyužijeme pro zasílání nevyžádané reklamy. Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.