Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Sítě proti hmyzu

 

 • konstrukce sítí proti hmyzu je hliníková

 • barva konstrukce: bílá, hnědá, dřevodekor, za příplatek jakákoliv barva dle RAL

 • sítě proti hmyzu mohou být pevné, rolovací nebo dveřní

 • dveřní nebo pevné sítě lze snadno montovat a demontovat

 

Pevné sítě C2 | Rolovací sítě F10 | Rolovací sítě G10 | Dveřní sítě H1

 

Sítě proti hmyzu které nabízíme, vyrábíme přímo na míru dle Vašich potřeb. Pevné sítě se dají snadno nasadit na okna pomocí otočných klipů. U těchto sítí se nijak nepoškodí okenní rám. Na větší plochy nebo otevírané dveře nabízíme sítě rolovací či dveřní.

Rolovací síť lze montovat na rám okna i do ostění. Dveřní síť je proti rolovací velmi příjemná na ovládání a dá se samozřejmě na zimu velmi snadno sundat.

Sítě vyrábíme na míru dle Vašeho zadání nebo zaměření naším technikem.

 

Zjistěte si cenu sítí proti hmyzu

 

Veškeré naše sítě proti hmyzu mají hliníkové profily, které dokážeme na přání lakovat do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku nebo je opatřit renolitovou fólií v imitaci dřeva.

Samotný materiál nabízíme také v několika variantách. Síťovina šedá, síťovina černá, speciální vystužená síťovina vhodná pro kočky a jiné domácí mazlíčky a také speciální materiál proti pylu.

 

Pevné sítě proti hmyzu C2

Pevná síť proti hmyzu C2

 

Pevná síť proti hmyzu čtvercového nebo obdelníkového tvaru. Konstrukce sítě je hliníková v základním provedení bílá nebo hnědá. Za příplatek můžeme rámeček sítě proti hmyzu lakovat do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku nebo potáhnout renolitovou fólií v imitaci dřeva.

Síť se na rám okna přichytí pomocí otočných obrtlíků nebo čepem s pružinou. 

 

Rolovací sítě proti hmyzu F10

Rolovací síť proti hmyzu F10

 

Horizontální rolovací síť proti hmyzu je vhodná na jakékoliv standardní okno, ale i jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře na terasu nebo balkon. Rolovací síť je složená z extrudovaného hliníkového boxu a hliníkových vodících lišt.

Rolovací mechanismus skrytý v horním boxu plynule navýjí síťový materiál a umožňuje Vám zastavení sítě v jakékoliv horizontální poloze. Konstrukce sítě v základním provedení je bílá nebo hnědá.

Za příplatek jsme schopní nalakovat hliníkové profily do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku. I tuto rolovací síť proti hmyzu vyrábíme na míru s milimetrovou přesností. Montáž provádíme přímo do rámu okna nebo také do ostění.

 

Rolovací sítě proti hmyzu G10

Rolovací síť proti hmyzu G10

 

Rolovací síť proti hmyzu G10 je obdoba sítě F10. Extrudovaný hliníkový box však není uchycen nahoře nad oknem, ale svisle po jeho levé nebo pravé staně. Síť se v tomto případě roluje do strany. I u systému sítě G10 jsou veškeré vodící lišty a jiné profily hliníkové. Nabízíme barvu bílou, hnědou nebo za příplatek jakoukoliv dle Vašeho zadání. Rolovací okenní síť G10 vyrábíme i v imitaci dřeva, potaženou renolitovou fólií.

 

Sítě proti hmyzu do dveří H1

Dveřní síť proti hmyzu H1

Dveřní síť proti hmyzu H1 doporučujeme na jakékoliv dveře na terasu nebo balkon. Síť je vypnuta v hliníkovém rámu, zavěšena na pantech. Díky samozavírači kterým je vybavena, se za Vámi při procházení dveřmi sama zavře. Magnety zase zabezpečí síť proti samovolnému otevření při větším větru. Hliníkový rámeček dveřní sítě dodáváme v bíle, hnědé nebo za příplatek v jakékoliv barvě či dřevodekoru.

Montáž dveřní sítě se provádí přímo na rám dveří. Síť proti hmyzu lze snadno vysunout a uložit v zimní období.

 

Výhody a možnosti sítí proti hmyzu:

 

 • sítě proti hmyzu si můžete prohlédnout na našem showroomu

 • okenní sítě u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme

 • konstrukce sítí proti hmyzu je hliníková

 • barva konstrukce: bílá, hnědá, dřevodekor, za příplatek jakákoliv barva dle RAL vzorníku

 • sítě mohou být pevné, rolovací nebo dveřní

 • síťovinu nabízíme šedou, černou, zesílenou nebo proti pylu

 • dveřní nebo pevné sítě proti hmyzu lze snadno demontovat

 

Ceník sítí proti hmyzu

 

Montáže sítí do oken a sítí do dveří provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme kvalitní stínící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

Nezávazná poptávka


Vámi zadané údaje slouží pouze pro zaslání cenové nabídky. Chráníme je před zneužitím, nikdy je neposkytneme žádnému třetímu subjektu a v žádném případě je nevyužijeme pro zasílání nevyžádané reklamy. Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.