Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5
101 00 Praha 10

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V Showroomu je otevřeno

Odkryté, polokazetové a kazetové markýzy

 

  • markýzy od předních evropských výrobců - Brustor, Hella, Warema a Isotra
  • díky kvalitním látkám s impregnací vytváří také účinnou ochranu proti vodě
  • markýzy na terasy i markýzy na balkony a terasy rodinných domů či bytů
  • výsuvné stínění pro venkovní předzahrádky restaurací a obchodů
  • odkryté markýzy, polokazetové a kazetové markýzy

 

Markýzy pro terasy a balkony | Konstrukce markýz | Doplňky

 

Výsuvná markýza je spojením designu a praktičnosti. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku od předních evropských výrobců - Brustor, Hella, Warema a Isotra. Stabilita a pevnost ramen umožňují bezpečné vysunutí bez nutnosti dalších podpěr. Spolehlivě vás ochrání proti slunečním paprskům a díky kvalitním látkám s impregnací vytváří také účinnou ochranu proti vodě.

Naše nabízené a montované sluneční markýzy jsou kvalitně propracovány do každého detailu. Díky vyspělým technologickým vlastnostem nabízí dostatek venkovního prostoru pro odpočinek v exteriéru balkonů, teras, před obchody a podobně.

 

Markýzy na terasu a balkon

 

Díky jednoduché konstrukci, vysoké užitné hodnotě a kvalitnímu zpracování se používají nejen k zastínění jako venkovní markýza na terasy a jako markýzy na balkony i lodžie bytů či boční terasy rodinných domů. Najdou také uplatnění v zastínění komerčních prostor (hotely, restaurační předzahrádky, obchody).

 

Zjistěte si cenu markýz

 

Konstrukce venkovních markýz

 

V nabídce máme markýzy odkryté, polokazetové a jako nejkvalitnější provedení Vám můžeme nabídnout kazetové. U kazetových markýz se v zavřeném stavu schová do hliníkového extrudovaného boxu a díky tomu je stínící látka více chráněná.

venkovní markýza

 

 

Doplňky k markýzám

 

K markýzám na terasu nebo markýzám na balkon značek Brustor, Hella, Warema a Isotra vám můžeme nabídnout mnoho doplňků jako jsou integrované LED osvětlení, spouštěcí přední volán, dálkové ovládání, větrná a otřesová čidla, přídavné topení, potisk látky, látku s dvojitou impregnací proti dešti, atd.

 

Montáže venkovních markýz provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stínící techniku po celé České republice. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

 

Podobné produkty k markýzám na balkony a terasy:

 

Nezávazná poptávka


Vámi zadané údaje slouží pouze pro zaslání cenové nabídky. Chráníme je před zneužitím, nikdy je neposkytneme žádnému třetímu subjektu a v žádném případě je nevyužijeme pro zasílání nevyžádané reklamy. Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

Ke stažení