Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Odkryté, polokazetové a kazetové markýzy

 

  • markýzy od předních evropských výrobců - Brustor, Hella, Warema a Isotra
  • díky kvalitním látkám s impregnací vytváří také účinnou ochranu proti vodě
  • markýzy na terasy i markýzy na balkony a terasy rodinných domů či bytů
  • výsuvné stínění pro venkovní předzahrádky restaurací a obchodů
  • odkryté markýzy (bez kazety), polokazetové a kazetové markýzy

 

Markýzy pro terasy a balkony | Konstrukce markýz | Doplňky

 

Výsuvná markýza je spojením designu a praktičnosti. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku od předních evropských výrobců - Brustor, Hella, Warema a Isotra. Stabilita a pevnost ramen umožňují bezpečné vysunutí bez nutnosti dalších podpěr. Spolehlivě vás ochrání proti slunečním paprskům (markýzami eliminujete až 95 % slunečního záření a tepla) a díky kvalitním látkám s impregnací vytváří také účinnou ochranu proti vodě.

Naše nabízené a montované sluneční markýzy jsou kvalitně propracovány do každého detailu. Díky vyspělým technologickým vlastnostem nabízí dostatek venkovního prostoru pro odpočinek v exteriéru balkonů, teras, před obchody a podobně.

Vyberte si terasovou markýzu z mnoha různých provedení nebo využijte košovou markýzu (korbovou) pro komerční účely.

 

Markýzy na terasu a balkon

 

Díky jednoduché konstrukci, vysoké užitné hodnotě a kvalitnímu zpracování se používají nejen k zastínění jako venkovní markýza na terasy a jako markýzy na balkony i lodžie bytů či boční terasy rodinných domů. Najdou také uplatnění v zastínění komerčních prostor (hotely, restaurační předzahrádky, obchody).

 

Zjistěte si cenu markýz

 

Konstrukce venkovních markýz

 

V nabídce máme markýzy odkryté (bez kazety), polokazetové a jako nejkvalitnější provedení Vám můžeme nabídnout kazetové. U kazetových markýz se v zavřeném stavu schová do hliníkového extrudovaného boxu a díky tomu je stínící látka více chráněná.

Markýza je potažena látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten ji chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování markýzy zaručují dlouhou životnost a její stálobarevnost. Vyberte si z dekorů takovou látku, která se bude na vaši terasu nebo váš balkon hodit nejlépe.

Pro ceny a termín dodání našich venkovních markýz zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Odkrytá markýza bez kazety

 

Použitím odkryté markýzy vytvoříte pro vaši terasu zastíněný prostor pro odpočinek. Mají jednoduchou konstrukci i nízkou cenu. Skládají se z hřídele s navinutou stínící látkou, ramen pro výsuv a z uchycení. Markýza bez kazety je vhodná pro prostory, které mají být chráněné před deštěm nebo sluncem.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich odkrytých markýz bez kazety zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Polokazetová markýza

 

Polokazetová markýza je vhodná k zastínění teras či balkonů doma, ale zároveň lze tuto markýzu použít i pro zastínění komerčních objektů. Pevnost hliníkové konstrukce je dosažena stříškou. Při stažené markýze zabezpečuje stříška ochranu látky a mechaniku před deštěm, sněhem nebo padajícím listím.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich polokazetových markýz zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

 

Kazetová markýza

 

Kazetová markýza je elegantní sluneční clona vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazeta markýzy plní estetickou a současně ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí schová do boxu a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí.

⭐ Pro ceny a termín dodání našich kazetových markýz zašlete nezávaznou poptávku nebo nás s dotazy přímo kontaktujte.

venkovní markýza

 

 

Doplňky k markýzám

 

K markýzám na terasu nebo markýzám na balkon značek Brustor, Hella, Warema a Isotra vám můžeme nabídnout mnoho doplňků jako jsou integrované LED osvětlení, spouštěcí přední volán, dálkové ovládání, větrná a otřesová čidla, přídavné topení, potisk látky, látku s dvojitou impregnací proti dešti, atd.

Zvažujete pořízení nové bezkazetové, polokazetové či kazetové markýzy určené na terasy nebo balkony? Podívejte se, jak vypadají naše markýzy po instalaci.

 

Montáže venkovních markýz provádíme nejen v Praze, ale montujeme a servisujeme stínící techniku také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR. Kontaktujte nás s poptávkou na cenu a termíny.

 

Podobné produkty k markýzám na balkony a terasy:

 

 

Nezávazná poptávka


Vámi zadané údaje slouží pouze pro zaslání cenové nabídky. Chráníme je před zneužitím, nikdy je neposkytneme žádnému třetímu subjektu a v žádném případě je nevyužijeme pro zasílání nevyžádané reklamy. Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

Ke stažení