Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V showroomu je právě zavřeno, ale můžete nám zavolat

Realizace japonských stěn na míru

 

Japonské stěny elegantně rozdělí prostor, zakryjí kuchyňský kout či oddělí spací část od obývací. Systém posuvných panelů si poradí i se zastíněním velkých prosklených ploch. Prohlédněte si naše realizace montáží japonských stěn. Japonské stěny vyrábíme na míru a instalaci provádíme v Praze i celé České republice. V nabídce máme mnoho různých látek na japonské stěny a také můžete vybírat z několika typů horních profilů.

Více informací o japonských stěnách a objednání naleznete zde.

Na všechny fotografie našich realizací panelových stěn a další stínící techniky se vztahují autorská práva. Jejich další použití je podmíněno svolením invence.net s.r.o. Praha.

 

JAK MOHU JAPONSKÉ STĚNY OBJEDNAT?

Všem zákazníkům doporučujeme, aby se před objednáním zastavili v našem pražském showroomu, kde si je mohou pro inspiraci prohlédnout. Dalším benefitem osobní návštěvy je možnost prohlédnutí vzorníků s nabízenými látkami.

JAK ZJISTÍM CENU STĚN?

Zašlete požadované rozměry a my Vám vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Čím více požadavek upřesníte, tím přesněji bude cenová nabídka na japonské posuvné stěny vytvořena.

MOHU SI POSUVNÉ STĚNY OBJEDNAT BEZ MONTÁŽE?

Ano, posuvné stěny si u nás můžete pouze zakoupit a my Vám je z Prahy doručíme prostřednictvím přepravní společnosti. Cenu za dopravu hradí klient přepravní společnosti při předání zboží. Vyrobené moderní stěny si také můžete vyzvednout během otevírací doby v showroomu v Praze.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?

Dodání japonských stěn je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky. Realizujeme zakázky nejen v Praze, ale také Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR.

Kontaktujte nás při dotazech telefonicky nebo mailem.