Showroom

invence.net s.r.o.
K Botiči 1439/5 - Vršovice
101 00 Praha 10

Po 9:00 - 16:00
Út 13:00 - 19:00
St 9:00 - 16:00
Čt 13:00 - 19:00
9:00 - 14:00

Kontakt

+420 777 234 678
Volejte Po-Pá 9 - 19h
V Showroomu je otevřeno

Realizace japonských stěn na míru

 

Japonské stěny elegantně rozdělí prostor, zakryjí kuchyňský kout či oddělí spací část od obývací. Systém posuvných panelů si poradí i se zastíněním velkých prosklených ploch. Prohlédněte si naše realizace montáží japonských stěn. Japonské stěny vyrábíme na míru a instalaci provádíme v Praze i celé České republice. V nabídce máme mnoho různých látek na japonské stěny a také můžete vybírat z několika typů horních profilů.

Více informací o japonských stěnách a objednání naleznete zde.

Na všechny fotografie našich realizací panelových stěn a další stínící techniky se vztahují autorská práva. Jejich další použití je podmíněno svolením invence.net s.r.o. Praha.

 

JAK MOHU JAPONSKÉ STĚNY OBJEDNAT?

Všem zákazníkům doporučujeme, aby se před objednáním zastavili v našem pražském showroomu, kde si je mohou pro inspiraci prohlédnout. Dalším benefitem osobní návštěvy je možnost prohlédnutí vzorníků s nabízenými látkami.

JAK ZJISTÍM CENU STĚN?

Zašlete požadované rozměry a my Vám vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Čím více požadavek upřesníte, tím přesněji bude cenová nabídka na japonské posuvné stěny vytvořena.

MOHU SI POSUVNÉ STĚNY OBJEDNAT BEZ MONTÁŽE?

Ano, posuvné stěny si u nás můžete pouze zakoupit a my Vám je z Prahy doručíme prostřednictvím přepravní společnosti. Cenu za dopravu hradí klient přepravní společnosti při předání zboží. Vyrobené moderní stěny si také můžete vyzvednout během otevírací doby v showroomu v Praze.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?

Dodání japonských stěn je 3-4 týdny od uhrazení 50% zálohy z celkové částky. Realizujeme zakázky nejen v Praze, ale také Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Karlových Varech i jinde po celé ČR.

Kontaktujte nás při dotazech telefonicky nebo mailem.