Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha.

Japonské posuvné stěny - látkové

Látkové posuvné stěny jsou díky nekonečným možnostem kombinací barev a vzorů nejvíce populární. Máme pro Vás připravenou nejširší možnou nabídku luxusních látek pro japonské posuvné stěny od nejlepších evropských výrobců textilií. Všechny látky splňují ta nejpřísnější pravidla technologií stálobarevnosti, pevnosti, šití, moderních trendů a designu.

Japonskou stěnu vyrobíme na míru dle zaměření nebo Vašeho zadání.

Vyberte si látky pro jakoukoliv denní i noční dobu, pro jakékoliv roční období, pro jakoukoliv Vaší náladu. Barvy a látky lze libovolně kombinovat a nahradit tak klasický vzhled závěsu. Nebojte se a zahrajte si hru barev, světla a stínů. Dokažte svému okolí, že i ve Vás je kousek toho nejlepšího designera. Vzorníky látek si můžete prohlédnout na naší vzorkové prodejně.

Na přání Vám z identické látky pužité na japonské posuvné stěně vyrobíme interiérové rolety. Lehce tím tak sladíte použité stínicí prvky ve Vašem interiéru.

Výběr látek je ohromný a chápeme, že není jednoduché si vybrat. Proto Vám veškeré vzorníky látek ochotně zapůjčíme domů (pro velký zájem nás předem kontaktujte). Internetový  vzorník látek, kde je cca 350 z 850 látek je k prohlédnutí ZDE.

Jakýkoliv dotaz nebo jen radu, získáte od našich školených techniků. Neváhejte je tedy kdykoliv kontaktovat telefonicky nebo mailem. Nezávaznou cenovou nabídku Vám ochotně vypracujeme v co nejkratší době. Cena japonské stěny se kalkuluje na základě rozměrů (šířka x výška).

Základní technické informace: japonské posuvné stěny

 • výroba na míru dle Vašich požadavků
 • montáž na strop nebo pomocí konzolí čelně na stěnu
 • ovládání tahem za látku, provázkem, tyčkou nebo pomocí motoru a dálkového ovládání
 • volitelná šířka panelů od 30 cm do 130 cm
 • výška až do 3 m s garancí
 • horní profil stříbrný, bílý nebo designové provedení F1

Výhody japonských posuvných stěn:

 • elegantní zastínění interiéru a dokonalý design
 • ohromný výběr stínících materiálů - látky průsvitné, látky se vzorem, 100% zatemňující látky nebo rýžový papír a jeho imitace
 • dlouhá životnost a stálobarevnost
 • pohodlné ovládání
 • možnost kombinovat více druhů látek na jedné japonské stěně
 • ideální také k předělení prostor

 

Galerie:

  Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha. Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny na miru. Latkove japonske posuvne steny. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha. Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Akce.

Nekonečné možnosti kombinací látek snadno promění charakter místnosti, fantazii se meze nekladou. Co třeba čtvero ročních období?

Japonske posuvne steny latkove. Japonske steny na miru. Posuvne steny. Praha.Japonske posuvne steny latkove. Japonske steny na okna. Posuvne steny. Praha.

 

 

 

 

 

 

 Japonske posuvne steny na okna. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha.Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha. 

 

 

 

 

 

 

Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha.

Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha.

Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha.

Japonske posuvne steny latkove. Japonske latkove steny. Posuvne steny. Praha.