Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny zcela splňují nároky na moderní řešení Vašeho interiéru. Tento moderní styl zastínění interiéru se v nových domech a bytech přímo nabízí. Při použití designových látek z naší obsáhlé kolekce se japonské posuvné stěny stanou výraznou dominantou Vašeho interiéru. Systém posuvných panelů doporučujeme na zastínění velkých prosklených ploch. Pomocí panelové posuvné stěny lze také snadno rozdělit prostor, zakrýt kuchyňský kout, místo na spaní nebo pracovnu. 
 
Japonské posuvné stěny se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínicího materiálu.

Horní lišta japonské posuvné stěny

Pojezdový profil je hliníkový, extrudovaný, v přírodní stříbrné barvě nebo lakovaný bíle. Vyrábí se ve variantách 1 až 5 drážek, do kterých je možno instalovat libovolné množství látkových panelů. V pojezdovém profilu se pohybují vozíčky, na kterých jsou pomocí suchého zipu nebo hliníkové lišty zavěšeny jednotlivé látkové panely. Pojezdový profil se vyrábí v maximální délce 6,5m ale díky speciální spojce lze jednotlivé pojezdové profily lehce skládat za sebe a bez problémů tak docílit délky několika desítek metrů.

Designový pojezd F1, CLOU, FOX a LOFT pro japonské stěny

Jako variantu Vám můžeme nabídnout designový panelový nosič F1. Jedná se o exkluzivní alternativu klasických pojezdů a závaží. F1 je výsledkem dlouhého procesu, který měl za úkol najít skutečně inovativní systém bez kompromisů - silný a elegantní. Panelový nosič F1 získal četná mezinárodní ocenění za design.

Jinou možnost uspořádání pojezdů v liště umožnuje systém CLOU a FOX. U těchto výrobků nemusí mít každý panel látky svoji drážku, ale může se zavěsit šikmo - viz obrázek. Do dvoudrážkové lišty lze potom vměstnat tři i více panelů a přesto je lze shrnout za sebe. CLOU a FOX lze instalovat i do garnýžových a záclonových pojezdů nebo do velmi atraktivní drážky Interstil.

Další variantu představuje designový pojezd panelu LOFT. Z ušlechtilého materiálu (matný nikl) vyrobený pojezd panelu se používá s kulatou tyčí průměru 16, 20 a 25 milimetrů. Tento kombinace zaručuje vysokou estetickou hodnotu při pohledové, nejčastěji čelní montáži na zeď.

Stínící materiál japonské panelové stěny

Látkové panely japonských stěn Vám vyrobíme v šířce až 140 a výšce až 350 cm. V horní části jsou jednotlivé panely pevně uchyceny pomocí suchého zipu nebo hliníkové lišty k vozíčkům pojezdového profilu umožňující jejich posuv. V dolní části jsou pak panely opatřeny tunýlky se závažím nebo hliníkovými lištami, které fungují jako závaží a zaručují správné vypnutí látky. Na výběr máte nepřeberné množství kombinací různě světelně propustných látek, jednobarevných, se vzorem, až po zcela extravagantní. Připravili jsme pro Vás stovky druhů látek a chápeme, že není snadné si vybrat, proto Vám veškeré vzorníky látek ochotně zapůjčíme domů. Prohlédněte si náš vzorník látek.
 
 

Dobré vědět:

 • Vámi vybraný systém u Vás zaměříme, vyrobíme na míru a namontujeme
 • japonské stěny si můžete prohlédnout na našem showroomu
 • instalujeme na strop popřípadě čelně na zeď
 • možnost dodání hotového výrobku dle Vašeho zadání na dobírku (vlastní montáž)
 • vzorník látek
 • možnost motorového pohonu a dálkového ovládání
 • maximální rozměr panelu 140 x 350 cm
 • počet drážek v pojezdu je 1 - 5
 • pojezd je z přírodního nebo bíle lakovaného hliníku
 • designové provedeni F1 - leštěný hliník nebo nerez
 • pohledové provedení z poniklovaného pojezdu panelu LOFT na kulaté tyče
 • systémy CLOU a FOX pro šikmé zavěšení více panelů do dvou drážek
 • maximální šířka panelové stěny je neomezená
 • záruka 5 let

Nezávazná poptávka


Ke stažení

Vzorník látek